Bestway Divan/ kolltuk me fryrje

40.0060.00 (-33%)

In stock

 • Dizajni: Modern, i rehatshëm, i butë për relaksim.

 • Mund te perdoret per shumë qëllime ,udhëtime të lehtam e shkëlqyeshme për ambiente të brendshme dhe të jashtme ,në dhomat e gjumit ose në obor me diell jashtë ose pranë pishinës, madje edhe gjatë kampeve.

 • Eshtë bërë nga materiale shumë të qëndrueshme. E përsosur për dhomat e studentëve, dhomat e lojërave ose oborret e shtëpive.
 • Me një konstruksion të qëndrueshëm për një performancë afatgjatë. Sipërfaqe e butë,  mbështetëse për kënde dhe mbështetëse për këmbët e bashkangjitura janë krijuar për një rehati të jashtëzakonshme.
 • Pas fryrjes, kjo karrige paloset kompakt për tu ruajtur ose udhëtuar. E shkëlqyeshme për të lexuar, luajtur lojëra ose shikuar TV,   do t’i sjellë jetë çdo dhome që ju dekoroni!

40.0060.00 (-33%)

Përshkrim

Bestway Sport Lounge Kostumi i butë rekreativ për divanin divan Krevat i fryrë i trashë!

Karakteristikat e produktit:

 • ✅Dizajni: Modern, i rehatshëm, i butë për relaksim.
 • ✅I përshtatshëm për tu bartur: peshë e lehtë, e lëvizshme, e lehtë për tu bartur, e palosur në copa të vogla kur nuk përdoret.
 • ✅Ndërtim i qëndrueshëm i rrezes Y për forcë të lartë dhe qëndrueshmëri Mbështetëse të rehatshme
 • ✅Përdorimi:  Ne Vizit, Shtëpi, Duke parë TV, Fëmijët luajnë,
 • ✅Material ekologjik. Asy Lehtë për tu fryrë dhe për të nxjerrë frymën.
 • ✅Ruajtje dhe udhëtime të lehta. E shkëlqyeshme për ambiente të brendshme dhe të jashtme

Me këtë divan, ju mund të relaksoheni me të vërtetë. Sipërfaqja e formuar posaçërisht, e mbledhur, jo rrëshqitse në përputhje me konstruksionin . Shtrati është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm dhe mund të ruhet në rrugë.

Specifikim:

✅Divan me fryrje.

✅ Valvola sigurie me cilësi të lartë të produkteve.

✅ Fryhet dhe shfryhet brenda pak minutash.

✅ Madhësia: afërsisht. 165 x 79 x 84 cm

Mbajtja e peshes në produkt: afërsisht 136 k

Paketa përfshin:

1x divan Bestway 75064

1 pompë elektrike (vetëm për opsionin e pompës)

Reviews (0)

Be the first to review “Bestway Divan/ kolltuk me fryrje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Bestway Divan/ kolltuk me fryrje

40.0060.00 (-33%)

Add to Cart