BESTWAY 2 në 1 Kolltuku me fryrje

35.0060.00 (-42%)

In stock

  • Kolltuku me fryrje Bestway është krijuar për kampe, pushime, pikniqe dhe për shtëpinë tuaj.
  • Kolltuku ka dy funksione, mund të përdoret si kolltuk dhe shtrat.
  • Ka një ndërtim të qëndrueshëm dhe kompakt, i cili është i përshtatshëm për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm.
  • Praktik dhe i rehatshëm, lehtësisht i lëvizshëm, i bërë nga materiali PVC, rezistent nga uji që lahet dhe pastrohet lehtë.

35.0060.00 (-42%)

Përshkrim

BESTWAY ulëse me dyshek ajri 2 në 1

Karakteristikat:

Përmasat: 191 x 97 x 64 cm

Qëndrueshmëria: 227 kg

Pesha e paketimit: 3 kg

Ngjyra: e disponueshme në varësi të sasive

• Ekstra më e madhe dhe më e trashë. nuk është  lehtë të dëmtohet

• Bërë nga pëlhura të rënda të qëndrueshme të bëra nga PVC dhe kamoshi

• Keni një mbajtëse shishe në njërin krah të karriges

• Karrige komode dhe relaksuese me pushim në këmbë

• Mund të përdoret brenda dhe jashtë

• Rezistenca ndaj ujit dhe dizajni elegant

• Eshtë ndërtuar me material të fortë dhe të qëndrueshëm për të siguruar që nuk prishet ose rrjedh lehtë.

• Material ekologjik

• Lehtë për tu mbajtur dhe ruajtur

• Struktura dhe valvulat me shumë shtresa

• Jo-toksike dhe pa shije, antisizmike dhe provë presioni.

• Pasi të fryhet, do të krijojë një hapësirë ​​të sigurt për një gjumë të rehatshëm

• Lehtë për tu palosur, lehtë për tu mbajtur, hapni valvulën e kullimit të ujit, shtypni dhe lini ajrin të dalë.

Vlersimet (0)

Be the first to review “BESTWAY 2 në 1 Kolltuku me fryrje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

BESTWAY 2 në 1 Kolltuku me fryrje

35.0060.00 (-42%)

Add to Cart