Bëni kollaçe të shpejtë dhe të lehtë në më shum forma pa u lodhur

18.0026.00 (-31%)

In stock

  • Përdorni këtë pullë klasike cookie për të bërë forma uniforme me cookie-t.
  • Komoditeti i azhurnuar i dorezës ergonomike ndihet shumë mirë në dorën tuaj, dhe kutia e butë e prekjes siguron kontroll dhe rehati shtesë.
  • Fuqi ultra e pastër ju lejon të dini kur brumi është i ulët.
  • Vjen me 12 disqe cookie, duke përfshirë të gjitha format klasike të biskotave spritz, plus disa të reja (si kungulli, gjeldeti, pika dhe masa).
  • Bëni uniforma të shpejta dhe të lehta për biskotat me llak të turmës
  • Një dorezë e rehatshme ergonomike me një nxitës të butë
  • Stuhia ultra e pastër tregon sa brumë keni
  • E shkëlqyeshme për Krishtlindjet, pushimet dhe jetën e përditshme Përfshin 12 forma të diskut disk

18.0026.00 (-31%)

Reviews (0)

Be the first to review “Bëni kollaçe të shpejtë dhe të lehtë në më shum forma pa u lodhur”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Bëni kollaçe të shpejtë dhe të lehtë në më shum forma pa u lodhur

18.0026.00 (-31%)

Add to Cart