BeActive Rripi i gjurit dhe zbutës i dhimbjeve të shpinës

7.0012.00 (-42%)

In stock

  • Shpëtoni nga dhimbja e shpinës dhe të ndjeheni lirinë! 
  • Ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve të mesit të shoqëruara me ishiatik! Shpejt dhe lehtë për tu aplikuar.
  • Beactive fillimisht duhet të mbahet deri në 2 orë , në të njëjtën kohë nëse mbetet e rehatshme, rripi mund të vishet për aq kohë sa nevojitet.

  • Nëse jeni një nga ata që vuajnë nga dhimbje dhe tension të tmerrshëm në bel, atëherë sigurohuni që Be Active – rripi revolucionar, i patentuar me sistemin e akupresurës do t’ju ndihmojë të zvogëloni dhimbjen në: bel vithet këmbët!

7.0012.00 (-42%)

Përshkrim

Thuaj lamtumirë dhimbjes së shpinës dhe belit!

Mbështetëse aktive e gjurit efikase dhe komode për t’u përdorur!

Dëshironi një mënyrë të thjeshtë për të hequr qafe dhimbjen e gjurit?

Mbështetja jonë e gjunjeve siguron mbështetje të fuqishme për presion të veçantë që ndihmon në lehtësimin e sikletit dhe dhimbjeve të ishiatikut. filloni të përjetoni lehtësim të mrekullueshëm menjëherë. Eshtë e lehtë dhe mund ta vishni çdo ditë për shkak të materialit të lehtë dhe të butë. Ndiheni rehat me këtë edhe kur flini! Projektuar posaçërisht për komoditetin tuaj.

Ju prezantojme produktin legjendar revolucionar që lehtëson dhimbjen e shpinës dhe belit të miliona njerëzve në të gjithë botën! Lehtëson tensionin në nervin shiatik duke shtypur pikën akute, duke neutralizuar në këtë mënyrë dhimbjen e shpinës menjëherë.

Vendoset nën gju, ku kalon nervi shiatik dhe bllokon përhapjen e dhimbjes deri në bel. Jastëku magnetik i patentuar brenda kapëses synon pikën ku një nerv fillon të kalojë dhe i bën presion, duke lehtësuar dhimbjen e shpinës të lidhur me këtë nerv.

Përdorimi i rripit BeActive:

➡Të shpejtë dhe të lehtë për të instaluar

➡Lehtëson dhimbjet kronike të shpinës

➡Kompletishtë plotësisht diskrete dhe askush nuk do ta vërejë që po e vishni

➡Qëndroni të vendosur dhe të rehatshëm gjatë ushtrimeve ose në punë

➡Rekomandohet të visheni gjatë ditës ndërsa jeni aktiv

I hollë, kompakt dhe mjaft i rehatshëm për të fjetur

Bërë nga neoprene dhe poliestër Be Active – rripi i gjurit është i hollë dhe kompakt, të cilin madje do të harroni qe e keni veshur … është kaq komod dhe madje mund të flini me të!

Specifikimet:

[✔] Materiali: poliester

[✔] Ngjyra: E zezë

[✔] Madhësia e produktit: 128 * 152 * 25 mm

Vlersimet (0)

Be the first to review “BeActive Rripi i gjurit dhe zbutës i dhimbjeve të shpinës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

BeActive Rripi i gjurit dhe zbutës i dhimbjeve të shpinës

7.0012.00 (-42%)

Add to Cart