Bazë Mbajtëse e levizesshme për lavatriçe dhe frigorifer

17.0037.00 (-54%)

In stock

17.0037.00 (-54%)

Përshkrim

Bazë e lëvizshme shumëfunksionale speciale për lavatriçe dhe frigorifer me 4 rrota

 

Madhësia e APLIKIMIT: Foleja mund të rregullohet nga 40 cm në 40 cm 60 cm në 60 cm; Kapaciteti maksimal prej 60 cm deri 60 ~ 80 cm deri 80 cm: 130 kg. Ju lutemi matni madhësinë e makinerive përpara se të porosisni!
LEHTSISHT LEVIZET: Kapaku ka 4 rrota gome të kthyeshme të kyçura që mund t’i lëvizni lehtë ose t’i bllokoni rrotat për ta bërë atë të fiksohet për të parandaluar një përplasje.
MATERIALI: Baza e lëvizshme e rregullueshme është shumë e fortë dhe e qëndrueshme sepse është bërë prej plastike, çeliku inox dhe gome. Mund ta përdorni për të zgjatur jetën e pajisjes tuaj.
PERFITIMET: Lartësia e bazës është rreth 10 cm e cila mund ta mbajë mobiljen tuaj larg ujit dhe të shmangë ndryshkjen dhe pastrohet lehtë. I përshtatshëm për lavatriçe, lavatriçe dhe tharëse, frigorifer dhe frigorifer, mini frigorifer, dollap ose mobilje të tjera.
lehtë për tu instaluar.

Mbajtësi portabël i lavatriçes dhe frigoriferit është ideal, posaçërisht për shtëpi të vogla, apartamente dhe njësi kondo. Vendosni makinën larëse, frigoriferin, dollapin ose edhe kondicionerin në këtë bazë speciale të lëvizshme me shumë funksione. Kjo zgjidhje për kursimin e hapësirës ju lejon ta vendosni pajisjen në depo dhe ju lejon ta tërheqni ose ta shtyni me lehtësi në një vend të përshtatshëm kur keni nevojë për të.

KARAKTERISTIKAT

Mban ventilimin e bazës së objekteve, anti-lagështi, anti-ndryshk
Për lëvizje dhe pastrim të lehtë të objekteve
Materiali: PA66, rrota universale prej gome, tub metalik për prarim
Lëvizje e lehtë e qetë dhe solide e objekteve të rënda, dimension i rregullueshëm dhe lëvizje e përshtatshme
Fortësi shumë e fortë, rezistencë ndaj presave dhe antikorozion
Lartësia: 9 cm
Ngarkesa maksimale: 200Kg
Shtrirja maksimale: 56 x 56 cm

Reviews (0)

Be the first to review “Bazë Mbajtëse e levizesshme për lavatriçe dhe frigorifer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Bazë Mbajtëse e levizesshme për lavatriçe dhe frigorifer

17.0037.00 (-54%)

Add to Cart