BAOFENG BF-T3 AAA+ 1 + 1

27.0047.00 (-43%)

In stock

Frekuenca deri më 3KM në hapsir të qel
2 copa për vetëm 27 Euro
Punon me batteri AAA+

27.0047.00 (-43%)

Përshkrim

Cilësi e shkëlqyeshme e zërit:
Transponderët me dy mikrofona të projektuara në të dy anët e majtë dhe të djathtë, tingulli absorbohet përmes vibracioneve nga fyti dhe transferohet në radio, e cila më pas konvertohet në frekuenca të njohura të zërit. Pra, mikrofoni i fytit eliminon zhurmën më të madhe të sfondit qoftë në fushën e betejës ose në vendin e punës.

Vlersimet (0)

Be the first to review “BAOFENG BF-T3 AAA+ 1 + 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

BAOFENG BF-T3 AAA+ 1 + 1

27.0047.00 (-43%)

Add to Cart