Avulli i rrobave, motori i avullit me dorë për heqjen e rrudhave

22.0031.00 (-29%)

In stock

  • Ky artikull kthehet I përshtatshëm për kostume hekurosjeje, sofas, perde, tapete, lodra prej pelushi, etj.
  • Ajo përmban një dizajn të lehtë dhe ergonomik, të lehtë për tu ruajtur dhe udhëtuar.
  • Rezervuar uji me kapacitet të lartë, nuk ka nevojë të mirëmbani ujin e karikuar, kurseni më shumë kohë dhe përpjekje.
  • Asnjë bord hekurosjeje, i thjeshtë dhe i thjeshtë për të rregulluar rrobat në varëse rrobash.
  • Dizajni multifunksional, mund të përdoret si hekur për veshje dhe avullore në fytyrë.

22.0031.00 (-29%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Avulli i rrobave, motori i avullit me dorë për heqjen e rrudhave”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Avulli i rrobave, motori i avullit me dorë për heqjen e rrudhave

22.0031.00 (-29%)

Add to Cart