Atmosfera e energjisë LED, altoparlant Bluetooth

26.0040.00 (-35%)

In stock

 • specifikimet:
 • Furnizimi me energji elektrike: 5V 1A
 • Fuqia e daljes së llambës: 5W
 • Kapaciteti i baterisë: 3600mAh
 • Versioni Bluetooth: 4.2 SNR Gjuha RDA:> 75dB
 • Shkalla e Shpërndarjes së Altoparlantit: <10% Fuqia e folësit: 5W / 50MM 4ohm
 • Distanca e transmetimit Bluetooth: 10m (pa pengesë)
 • Lloji i papërshkueshëm nga uji: IP65 Koha e riprodhimit të muzikës: 8 orë përafërsisht.
 • Koha e riprodhimit të flakës: 22h përafërsisht. Koha e tarifimit: 4-5 orë
 • karakteristika:
 • 1. Altoparlanti i azhurnuar i udhëhequr tregon dritën më reale të flakës. çdo LED ndez dritat e ngrohta të verdha, duke formuar flakë mahnitëse, duke imituar flakë jashtëzakonisht realiste dhe natyrore të vallëzimit.
 • 2. Dizajn unik me llambadarin e gërshetimit të artit bambu, i kombinuar në mënyrë të përkryer moderne dhe element tradicional.
 • Vetëm një llambë atmosferë flakë? absolutisht jo vetëm një altoparlant Bluetooth?

26.0040.00 (-35%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Atmosfera e energjisë LED, altoparlant Bluetooth”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Atmosfera e energjisë LED, altoparlant Bluetooth

26.0040.00 (-35%)

Add to Cart