Aromterapi për veturë, pastures ajri

12.0024.00 (-50%)

In stock

Aromterapi sjell gezim dhe relaks dhe ndihmon shqisat tuaja: Shikim, dëgjim, pastrues ambienti.
Nebulizer kompakt dhe i lëvizshëm për udhëtim, dhe në rrugë
Pastër dhe të freskët, freskuese, sterilizimi dhe pastrim.
Nxitja e aktivitetit më të madh të trurit, lehtëson ngarjen e lodhjes
Rotacioni 180 gradë për të bërë humidifikim të plotë

Frekuenca: 1.5W – 2W
Lloji: Tejzanor Vëllimi i spërkatjes: 25 ML / orë
Karakteristikat: Automatik mbyllje, i qëndrueshëm, Portativ, 180 Gradë levizje.
Kapaciteti: 50ml (Puna për 2 orë)
Aktualisht pune: 130mah-150mah
Materiali: ABS, Komponentet Elektronike, Plastike
Tensioni i punës: DC 12V
Madhësia e artikullit: 164 x 57 x 56mm

12.0024.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Aromterapi për veturë, pastures ajri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Aromterapi për veturë, pastures ajri

12.0024.00 (-50%)

Add to Cart