ANLAN Multi-Makinë kundër rrudhave, ngritje e fytyrës me frekuencë të lartë

20.0050.00 (-60%)

In stock

20.0050.00 (-60%)

Përshkrim

Makinë masazhi për kujdesin e lëkurës ANLAN 8 në 1

Përfshirë pastrimin, ftohjen, ngritjen e EMS, hidratimin dhe sintezën e kolonës në një mjet për kujdesin e lëkurës, me EMS, jon, dridhje, drita të kuqe dhe blu, funksioni i nxehtë dhe i ftohtë zgjidh shumicën e problemeve të lëkurës së fytyrës: pastrues make-up, pastrim të thellë, rënie , njolla të verdha të errëta, çehre e shurdhër Plakja.

Pajisje shumëfunksionale e bukurisë

Mënyrat: E pastër, e ftohtë, ngritëse EMS, hidratuese, sintezë kolone

Madhësia: 6.61 * 2.05 * 1.85 inç

Kohëzgjatja: e nxehtë-3 minuta / e ftohtë-2 minuta

Frekuenca e dridhjeve: 10000 (+ 10%) rpm

Pesha: rreth 140g

Temperatura: 38-42 ℃ / 6-12

Materiali: ABS, çelik inox

Kapaciteti i baterisë: bateri litium-jon 1000mAh

Koha e karikimit: Rreth 3 orë

 

Kompresim i nxehtë / i ftohtë

  • Kompresim i nxehtë (38 ℃ -42)
  • Kompresimi i ngrohtë mund të nxisë qarkullimin e gjakut, të heqë rrudhat dhe lëkurën delikate.3 minuta për të nxitur shpejt qarkullimin e gjakut.
  • Kompresim i ftohtë (6 ℃ -12)
  • Ndjenja e akullit bllokohet në lagështi dhe lëndë ushqyese, rafinon poret.2 minuta për lehtësim të shpejtë nga lëkura e ndjeshme, aknet, skuqjet. Stabilizon gjatë gjendjen e lëkurës, e bën lëkurën më delikate.

Terapi me dritë blu / të kuqe

  • Drita e kuqe (gjatësia e valës 622 nm ± 10 nm) veçanërisht e përshtatshme për lëkurën e dëmtuar. Zbut rrudhat rreth syve dhe rinovon lëkurën.
    Drita blu (gjatësia e valës 465nm ± 10nm) veçanërisht e përshtatshme për heqjen e akneve. Kur ka inflamacion, drita blu gjithashtu ndihmon për të shëruar.

JON + dhe JON-

Jon + thith jonet negative në lëkurë, eksporton yndyrat, papastërtitë, toksinat nga lëkura, plakjen e brirëve, pikat e zeza dhe pastron kanalet e lëkurës, shmangni bllokimin e poreve.
Kremi ose lëngu që shtyn jonet nga thelbi hyn në indin nënlëkuror të lëkurës për të arritur një marrje vërtet ushqyese; zvogëloni humbjen, ruani lëkurën e lëmuar.

Masazhues EMC

EMS Massager mund të ushtrojë muskujt për të arritur efektin e prishjes së vajit në lëkurë, për ta bërë lëkurën me shkëlqim, të fortë, ngritëse dhe më fleksibël.

Heqja e grimit

Hidratues

Po karikohet

Vlersimet (0)

Be the first to review “ANLAN Multi-Makinë kundër rrudhave, ngritje e fytyrës me frekuencë të lartë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

ANLAN Multi-Makinë kundër rrudhave, ngritje e fytyrës me frekuencë të lartë

20.0050.00 (-60%)

Add to Cart