Altoparlantë mini music

7.0015.00 (-53%)

In stock

100% Diqka e re dhe me cilësi të lartë! Mbështetje për telefon, laptop, kompjuter tablet. Mbështetje e kartës TF (mini mikro kartë). Dizajn modular. Lidhni një seri mini altoparlantësh për performancën . Kutia e zgjeruar (sistemi i zgjerimit të basit) jep një përgjigje më të plotë dhe më të pasur në fund të ulët. Drejtuesi i ri, i madh 45 mm siguron arritje precize për tingullin më të lartë. Mbështetni A2DP, AVRCP, AVRCP, kufje, profil pa duar. Zgjedhja më e mirë për veten ose mikun tuaj. Ju nuk do të zhgënjeheni!

7.0015.00 (-53%)

Përshkrim

 • Markë sony
 • ngjyra përzierje ngjyrash
 • madhësia e vogël forca 5.2 V
 • formë e rrumbullakosur
 • diapazoni i Bluetooth 20 M
 • Kanali i altoparlantit 5.1
 • Garanci 1 vit, 2 vjet-
 • Pesha 10 GM
 • Koha e lojës 6 OR
 • Bandë wireless 20 M
 • Hyrja USB PO
 • Bluetooth po
 • Mbështetje për kartën SD dhe MMC po

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Altoparlantë mini music”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Altoparlantë mini music

7.0015.00 (-53%)

Add to Cart