Altoparlant LED 3PC LED Dritë muzikore Bluetooth pa tel

17.0025.00 (-32%)

In stock

 • Karakteristikat e llambës LED RGB. Mund të kontrollohet përmes një smartphone ose tablete me lidhje Bluetooth, atëherë mund ta përdorni për të luajtur muzikën tuaj të preferuar dhe për t’u çlodhur.
 • Ju mund të përdorni telekomandën e përfshirë me 24 butona për ndryshimin e ngjyrave RGB, shumë e lehtë për tu përdorur.
 • Llamba jonë është projektuar që t’i përshtatet prizës standarde E27, shumë e thjeshtë për t’u instaluar.
 • Cilësi e shkëlqyer, dizajn krijues dhe modern, mbrojtje e mjedisit, konsum i ulët i energjisë dhe jetë e gjatë shërbimi.
 • Drita dhe muzika e bukur dhe e fundit e shumëngjyrëshe ju japin një jetë të mrekullueshme.
 • E përkryer për t’u përdorur në dhomën tuaj të gjumit, dollap, dollap, korridor, punëtori, bodrum, garazh, çati dhe kështu me radhë.
 • Specifikimi i llambës për llambën RGB
 • Dritë muzikore LED
 • Ngjyra: E bardha
 • Materiali: ABS Llamba Jalina: E27 Ight Ngjyra e lehtë: RGB (pa dritë e bardhë) OlVtensioni: 100-240V / 50-60Hz Fuqia LED: 4-7W Fuqia e energjisë: 4-6W Fuqia e fortë e energjisë: 3W Përgjigja e frekuencës: 135Hz-15KHz
 • Versioni pa tel: Bluetooth 4.0 Konfigurimi i mbështetjes: A2Dp Range Gama pa tela: 10 (33ft) Madhësia e produktit: 120 * 91 * 91mm Drita e folësit LED RGB
 • Si të përdorni: Aplikoni këtë llambë në bazën E27 dhe pastaj ndriçoni.
 • Qiri është ndezur, atëherë mund të përdorni telekomandën për të rregulluar ngjyrën e dritës dhe mënyrat që ju pëlqen.
 • Urn Ndizni pajisjen tuaj Bluetooth (telefonin ose tabletin tuaj), kërkoni llambën dhe lidheni atë. F Pasi të keni lidhur me sukses, mund të luani muzikën që ju pëlqen me llambën e dritës.

17.0025.00 (-32%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Altoparlant LED 3PC LED Dritë muzikore Bluetooth pa tel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Altoparlant LED 3PC LED Dritë muzikore Bluetooth pa tel

17.0025.00 (-32%)

Add to Cart