Alarm sigurie me wireless

70.0083.00 (-16%)

In stock

Wireless GSM anti-vjedhes e sistemit elektronik të alarmit është një paralajmërues inteligjent inovativ pa tel i lëvizshëm, duke integruar teknikat e përpunimit të sinjalit digjital GSM dhe mikroprocesorin e importuar STC dhe një shumëllojshmëri të teknologjive, përfshirë lexuesin e zërit dixhital, anglisht SMS, kodin e mësimit etj.
Karakteristika
4 kabllo dhe 6 zona të mbrojtjes me valë;
Mund të paracaktojë dhe të ruajë 6 telefonata zanore dhe 3 telefona mesazhesh;
Auto-dial i numrave të paracaktuar;
Ndërfaqe dypalëshe në distancë;
Telefoni (telefon celular) programimi i telekomandës;
3 grupe të krahut timing dhe çarmatosur;
Regjistrimi i mesazheve automatike 10 sekondash;
Mbani rekordin e historisë së alarmit për referencë të lehtë;
Funksioni i kontrollit me një çelës: Nga krahu, krahu i shtëpisë, krahu i largët;
Në kohë reale, vonesa, 24 orë, programimi i zonave mbrojtëse të anashkalojë;
Bateria e integruar NI-HI e ringarkueshme.
Paketa përfshin:
Paneli i alarmit x 1,
PIR Motion Detector Wireless x 1,
Sensori i derës / dritares pa tel x 1,
Kontrolluesi i largët x 2,
Sirenë me tela x 1.

Tensioni i hyrjes: DC9V ~ 12V
Aktualisht Aktual: <55mA
Alarmi aktual: <450mA
Frekuenca Wireless: 315 / 433.92MHz, 2262 / 4.7MO
Frekuenca GSM: 900/1800 / 1900MHz
Bateri rezervë: NI-HI AAA * 6 DC7.4V
Niveli zhurmes: 110dB

70.0083.00 (-16%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Alarm sigurie me wireless”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Alarm sigurie me wireless

70.0083.00 (-16%)

Add to Cart