9 in1 Mbajtës të stërvitjes Trajnim për fitnes

17.0037.00 (-54%)

In stock

  • Kjo tabelë ngritëse është një sistem trainimi inovativ, i koduar me ngjyra, që forcon dhe formëson tërë pjesën e sipërme të trupit tuaj (gjoksin, shpatullat, shpinën dhe krahët) ndërkohë që angazhon tërë bërthamën.
  • Ky program sfidues i forcës dhe kondicionimit prej 10 javësh kombinon shtytjet me kardio-kalori intensive, plieometrikë dhe ushtrime themelore për një stërvitje të plotë të trupit.
  • Në vetëm 30 minuta në ditë, ju do të zhvilloni muskuj, do të ndërtoni forcë në pjesën e sipërme dhe të poshtme të trupit, do të digjni kalori dhe do të humbni peshë. 

  • Duke kombinuar vrima të ndryshme në të dy anët, mund të formohen metoda të shumta trajnimi. – Bllokim i dyfishtë: Duke përdorur bashkuesit Snap-Fit dhe aksesorët e rëndë, dorezat janë të lidhura fort me Bordin Push-up për një trajnim të qëndrueshëm dhe të sigurt. Përdorni: Ushtroni muskujt e shpinës dhe barkut.

17.0037.00 (-54%)

Përshkrim

Përshkrim i produktit

Pllaka shumëfunksionale e boot 16 në 1

Sipas vrimave të ndryshme në tabelë, forca e muskujve mund të ndryshojë gjatë shtytjeve. Prandaj, ju mund të ushtroni në mënyrë efektive pjesë të ndryshme të muskujve të pjesës së sipërme të trupit (gjoks, shpatulla, krahë, shpinë, etj.)

Dizajn i palosshëm dhe dizajn qe nuk rreshqet

Dizajni i palosshëm e bën bordin më të lehtë për tu ruajtur dhe bartur, kështu që ju të mund të ushtroni në mënyrë efektive drejtpërdrejt në shtëpi dhe në çdo vend që ju pëlqen. Sipërfaqja e panelit është bërë nga materiali me fibra karboni me afishe anti-rreshqites nën tabelë për të parandaluar rrëshqitjen e bordit të trajnimit gjatë përdorimit.

Mbrojtes i dores tuaj

Ushtrimi në pllakën e presionit mund të shmangë presionin e drejtpërdrejtë mbi pëllëmbët dhe të parandalojë dëmtimin e ligamentit për shkak të kompresimit të nyjeve. Kurseni kohë dhe para Paneli ynë është i përsosur si pajisje trajnimi në shtëpi. Ju nuk keni pse të shpenzoni shumë para për të qenë anëtar i palestrës ose për të kaluar kohën tuaj të çmuar në rrugë.

Specifikimet:

Materiali i produktit: ABS + PS

Pesha e produktit: 770 g / 1,7 lb

Madhësia e produktit: 67.2 * 20 * 2 cm /26.5*7.87*0.79 in

Ngarkesa maksimale: 250 kg / 551 lb

Ngjyra e ndryshme tregon pjesë të ndryshme të stërvitjes: Vija blu: Muskujt e kraharorit Vija e kuqe: Muskujt e shpatullave vija e verdhë: Latissimus dorsi Vija jeshile: Triceps Paketa përfshin: Dërrasë mbështetëse rafti * 1 Mbajini dorezat * 2 Baza jo rrëshqitëse * 20 Manual * 1

Vlersimet (0)

Be the first to review “9 in1 Mbajtës të stërvitjes Trajnim për fitnes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

9 in1 Mbajtës të stërvitjes Trajnim për fitnes

17.0037.00 (-54%)

Add to Cart