8 Led me panel diellor 4 Disqe

16.0032.00 (-50%)

In stock

4 Led disqe në 1 paketim !! Super Zbritje !
Dritat diellore tokësore me dizajn wireless, të papërshkueshëm nga uji dhe i qëndrueshëm, të shkëlqyera për oborrin në natyrë të oborrit  të shtëpisë, hapa për hapjen e pishinave dritat e rrugës së oborit – kudo që keni nevojë për ndriçim gjatë natës.

LED: 1 Disq posedon 8 LED drita ndricimi
Paneli diellor: 2V 100mA
Niveli i papërshkueshëm nga uji: IP67
Koha e mbushjes: 6-8 orë
Koha e punës: 8-10 orë
Bateri litium: 600 mAh
Pesha e artikullit: 0.54Kg / 1.2 lb

16.0032.00 (-50%)

Përshkrim

Vëmendje: Dritat diellore ndizen automatikisht në natë nëpërmjet sensorit të ndriçuar të dritës. Ky sensor nuk mund të funksionojë nëse dritat janë pozicionuar në një vend ku drita e ndritshme bie në njësi gjatë orëve të errëta, p.sh. nga një tjetër llambë në natyrë.

Reviews (0)

Be the first to review “8 Led me panel diellor 4 Disqe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

8 Led me panel diellor 4 Disqe

16.0032.00 (-50%)

Add to Cart