7 në 1 Masazher pa kabllo

35.0045.00 (-22%)

In stock

-Ndihmon qetësimin e grupeve të muskujve më të mëdhenj (si këmbët dhe prapa) ose lehtësimin e zonave të synuara

-Përfshin 7 nyje masazhesh të ndërrueshme

-Çdo nyje është dizajn për të simuluar teknikat e terapisë së masazhit

35.0045.00 (-22%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “7 në 1 Masazher pa kabllo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

7 në 1 Masazher pa kabllo

35.0045.00 (-22%)

Add to Cart