Seti 6 kallëpe magjike për zierje të vezëve

11.0014.00 (-21%)

In stock

  • Falë kësaj shpikje përgatitja e vezëve nuk ka qenë kurrë më e lehtë apo më e shpejtë!
  • Thyejini vezët, vendosini në kallëpe, mbyllini me kapakë dhe vendosini në ujë të ngrohtë.
  • Përgatitni vezën tuaj të zierë ideale: 4-6 minuta për zierje të butë deri mesatare dhe deri në 14 minuta për zierje të ngurtë, me nxehje të shpejtë për të kursyer kohë.
  • Shtoni erëza dhe perime interesante përpara se t’i gatuani ato dhe përgatitni një mëngjes të shëndetshëm dhe ushqyes për ushqimin tuaj më të dashur, të dekoruar për argëtim, etj.
  • Mos harxhoni më shumë kohë për të qëruar vezët e ziera kur mund t’i përgatisni dhe t’i konsumoni menjëherë me këtë grup prej 6 kallëpësh.
  • Krijuar nga materiale ekologjikisht cilësore: silikoni + plastik
  • Dimensionet e kallëpeve: 6,5 x 5cm + mbulesë: 6.5cm
  • Përgatitje e lehtë dhe e shpejtë

11.0014.00 (-21%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Seti 6 kallëpe magjike për zierje të vezëve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Seti 6 kallëpe magjike për zierje të vezëve

11.0014.00 (-21%)

Add to Cart