6 in1 Slicer Mandolin prerse multifunksionale për pem dhe perime

28.00

In stock

 • Përshkrimi:
 • Elemente specifike
 • Lloji: Vegla frutash dhe perimesh
 • Certifikimi: CE / EU, FDA, EEC, LFGB, SGS, CIQ
 • Numri i modelit: Zinxhiri MYVIT Funksioni: I ruajtur, eko-miqësor
 • Materiali: plastike
 • Lloji i mjeteve për frutat dhe perimet:
 • Ndërtuesit
 • Materiali i trupit: përdorim i gjatë
 • Materiali i qëndrueshëm me teh plastik:
 • Steelelik inox funksion
 • 1: Aksesorë perimesh frutash Frikë Funksioni zhvishem i mandolinës
 • 2: Prerje vale, 3 mm ose 4 mm, prerë, 1 ose 1.5 mm, copë Hyrje në produkt Bërë prej çeliku inox dhe plastike me cilësi të lartë
 • Lehtë për tu pastruar nën ujë të lehtë për shpëlarje
 • Karakteristikat 5/6 lloje të ndryshme të furçave prej çeliku inox për një shumëllojshmëri të prerjeve dhe prerjeve
 • .Kjo e gjitha në një me një bazë enë ushqimore për më pak rrëmujë në banakun e kuzhinës.
 • Blades të forta prej çeliku inox e bëjnë më të lehtë prerjen e perimeve dhe frutave.
 • Tehu është rezistent ndaj ndryshkut.
 • Përshkrimi:
 • Prodhimi: Perime të copëtuara me perime Mandoline
 • Materiali: çelik inox dhe plastik Detajet e paketimit Lloji i njësisë: copë Pesha e paketave: 0.45kg (0.66l)
 • Madhësia e paketimit: 20cm x 20cm x 20cm (7.87x x 7.87x x 7.87in)

28.00

Vlersimet (0)

Be the first to review “6 in1 Slicer Mandolin prerse multifunksionale për pem dhe perime”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

6 in1 Slicer Mandolin prerse multifunksionale për pem dhe perime

28.00

Add to Cart