5 në 1 Trimer special për thonjë

15.0037.00 (-59%)

In stock

Trimeri modern për thonjë, special i rekomanduar nga specialist të manikyrit si dhe specialist nga fusha e mjeksis.
Mjet për gdhendje, ngjyrosje dhe pastrues thonjëve sikur ne salon modern
Posedon 5 pajisje për thonjë si dhe manual perdorimi

15.0037.00 (-59%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “5 në 1 Trimer special për thonjë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

5 në 1 Trimer special për thonjë

15.0037.00 (-59%)

Add to Cart