5 në 1 Masazhues për kujdesin e bukurisë , furçë për pastrimin e fytyrës

10.0021.00 (-52%)

In stock

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

Furçë për pastrimin e fytyrës 5 në 1 Masazhues elektrik portativ për fytyrën

 

 • Me 5 koka rrotullimi furça per puçrra, pika të zeza, lëkurë të vdekur dhe mjet për kujdesin e plotë të lëkurës 

 • A jeni е sigurt që dëshironi të hiqni make-up nga lëkura juaj siç duhet? Kjo mund të bëjë që të dukeni 10 vjet më e re !!

Dije që përbërja e make-up është një horr i madh që shkakton pikat e zeza, puçrrat, rrudhat dhe shprehjet e fytyrës nëse nuk hiqet plotësisht, sepse poret bllokohen, duke shkaktuar kështu presion, i cili mund të prishet dhe të shkaktojë këto probleme në fytyrë.
Atë që përdorim zakonisht për të kompozuar apo edhe pastruar, apo jo? megjithatë, përveç që nuk eliminohen 100% të mbeturinave nga fytyra jonë, ka akoma mbeturina të tilla që ndërhyjnë dhe ngjiten në fytyrë!

Me furçën elektrike të fytyrës, përveç që bën një pastrim të shkëlqyeshëm të fytyrës, ajo gjithashtu ka një furçë pastruese përbërëse që heq të gjitha papastërtitë nga fytyra, të gjitha me një shtypje të një butoni dhe lihen të pastrohen për ju. E thjeshtë dhe praktike.

 • Adoptimi i teknologjisë së transmetimit me frekuencë të dyfishtë dhe teknologjia e rrotullimit, e cila mund të masazhojë në mënyrë të përsosur lëkurën e fytyrës për të pastruar poret e fytyrës, pikave të zeza dhe kutikulave, pa dëmtuar lëkurën.

 • Dizajni i ndashëm ju lejon të ndryshoni kokat e ndryshme të masazhuesit dhe t’i ndani ato për pastrim dhe larje të lehtë.

 • Me butona për ndërprerës të lartë dhe të ulët për të rregulluar furnizimin me energji elektrike sipas nevojave tuaja. Çelës i ulët për pastrimin e poreve, ndërsa çelës i lartë për shtresimin e qelizave të lëkurës së vdekur dhe kutikulës.

 • 5 koka shumëfunksionale të zëvendësueshme janë në dispozicion për t’u përdorur në përputhje me kërkesat tuaja të ndryshme, e cila siguron një banjë të plotë për lëkurën e fytyrës.

 • Masazhoni dhe aplikoni me krem ​​ose locion për të depërtuar më mirë në lëkurë dhe për të ruajtur ushqimin dhe hidratimin e saj.

 • Materiali është i lëvizshëm, i lehtë dhe i lehtë për tu mbajtur kudo.

Miqësore me të gjitha llojet e lëkurës

Nëse keni puçrra dhe pоre te zeza, duhet të provoni këtë furçë elektrike për fytyrën. Produkti ynë lë lëkurën të freskët dhe të bukur. Ajo që është e shkëlqyeshme për këtë model furçë elektrike për fytyrën është se pastron butësisht lëkurën pa qenë e ashpër ose pa krijuar një thyerje në sipërfaqe.
Ofron dy shpejtësi të ndryshme në mënyrë që ta konfiguroni atë që i përshtatet llojit tuaj të lëkurës. Redukton dhe fshin vijat e holla dhe pikat e zeza. Proofshtë i papërshkueshëm nga uji dhe i përsosur për të gjitha llojet e lëkurës.

Përparësitë e furçës elektrike për pastrim

UNIKE: Kjo furçë për pastrimin e fytyrës është unike në atë që punon në lustrimin dhe ndriçimin e flokëve duke përdorur metodën e mikro-abrazionit. Shtreson qelizat e lëkurës duke e zbuluar veten rrezatuese dhe rinore. Ekzistojnë dy mënyra: I ULT për pastrim ditor dhe I LART për lëkurë.
MULTI-FUNKSIONI: Ky produkt inteligjent vjen me 5 koka, një furçë e butë që rrotullohet dhe heq qelizat e vdekura dhe pastron poret vajore, të bllokuara, sfungjer latex, sfungjer make-up dhe masazhues.
ZBATONI RRINJAT: Ju mund të masazhoni në mënyrë të përsosur lëkurën e fytyrës për të pastruar poret pa dëmtuar lëkurën. Projektuar për të pastruar lëkurën tuaj, pastruar poret dhe zbutur fytyrën tuaj, ky mjet i dobishëm ndihmon në zbulimin e lëkurës tuaj më të mirë dhe zvogëlimin e rrudhave.

Koka-sfungjer për trajtim

 1. Furçë e butë për pastrimin e pluhurit që ngjitet në sipërfaqe;
  2. Sfungjer grimi për masazh dhe pastrim të lëkurës;
  3. Pastrues i papërpunuar i manikyrit për lëkurë të ashpër;
  4. Sfungjer i butë latex për sytë dhe fytyrën;
  5. Masazh rrotullues për të përmirësuar kushtet e gjakut dhe për të parandaluar plakjen e lëkurës.
 2. Specifikimet:

  •shpejtësi – të larta dhe të ulëta

  • Heq më shumë përbërje dhe papastërti nga fytyra në krahasim me pastrimin manual.

  • Pastroni dhe masazhoni fytyrën dhe trupin

  • Ndihmon në pastrimin e poreve

  • Redukton inflamacionin dhe shfaqjen e pikave të zeza dhe puçrrave

  • Furça për kujdesin e lëkurës së thatë, pastrimin dhe rritjen e qarkullimit
  • Për përdorim të përditshëm në të gjitha llojet e lëkurës

  • Kërkon 2 bateri AA (nuk përfshihen)

  • Projektim kompakt

  • Masat 12 cm x 2,5 cm x 10 cm

Vlersimet (0)

Be the first to review “5 në 1 Masazhues për kujdesin e bukurisë , furçë për pastrimin e fytyrës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

5 në 1 Masazhues për kujdesin e bukurisë , furçë për pastrimin e fytyrës

10.0021.00 (-52%)

Add to Cart