5-në-1 furçë elektrike pastruese magjike

15.0037.00 (-59%)

In stock

15.0037.00 (-59%)

Përshkrim

KERKONI PRODUKT I CILI PASTRON NE MENYRE EFEKTIVE ,BANJON PLLAKAT DHE QERAMIKAT?

KJO furçë magjike 5 në 1 do ta bëjë punën shpejt dhe lehtë!

 

Pastrimi Nuk është një detyrë argëtuese, por pastrimi i lavamanit është një detyrë themelore javore. Lavamani juaj i kuzhinës sheh shumë përdorim gjatë një jave, nga tenxhere të errëta dhe tigan te mbeturinat e tokës nga bima e shtëpisë tuaj të sapo ujitur. Dhe aq sa dëshironi, pjatalarësja juaj jo gjithmonë ka erë si trëndafila. Akumulimi natyror i ushqimit të hedhurinave dhe papastërtive mund të mbahet nga kullimi në kuzhinën tuaj dhe në pjesën tjetër të shtëpisë tuaj nëse nuk pastrohet siç duhet ose shpesh sa duhet. Tregoni lavamanin tuaj të kuzhinës dhe pastrojeni atë rregullisht me furçën elektrike për pastrim 5 në 1 Magic!

  • Furça magjike 5 në 1 është maja e produktit e projektuar për pastrim efikas të vaskës, lavamanit dhe të gjitha llojeve të qeramikës me përpjekje dhe kohë minimale të mundshme. Kjo ju ndihmon të hiqni papastërtitë e rënda dhe gjurmët e djegura me efikasitet të lartë duke përdorur veprimin e tjerrjes elektrike për të bërë pastrim të thellë me më pak përpjekje.

  • 5 në 1 Magic Electric Cleaning Brush është një kruajtës i dobishëm për pastrimin e vaskës, tavolinës, lavamanit, kuzhinës dhe tualetit pa shumë mundim. Ekzistojnë tre pajisje të ndryshme pastrimi që ndihmojnë në heqjen e papastërtive nga sipërfaqe të ndryshme dhe madje edhe nga nyjet e pllakave. Isshtë i përshtatshëm për pastrimin e mallrave të brishtë. Furça poliestër sherpa është e përshtatshme për pastrimin e divaneve dhe qilimave, dhe furça e fortë najloni është e përshtatshme për pastrimin e kuzhinës, vaskës dhe pllakave.

  • Mundësohet nga 4 bateri AA dhe pa tel, gjë që bën pastrimin pa probleme. Eshtë bërë nga material me cilësi të lartë, rezistent ndaj ndryshkut dhe kanalizimeve. POR, ju lutem vini re se kjo furçë magjike pastrimi 5 në 1 NUK është e papërshkueshme nga uji. Doreza e saj ergonomike siguron një kapje të sigurt, të rehatshme.

Paketimi:

1 x furçë najloni.
1 x furçë e butë sfungjeri.
1 x grep ngjitës pa të meta.
1 x furçë poliestër Sherpa.
1 x furçë me shumë funksione Dorezë elektrike për pastrim.

Vlersimet (0)

Be the first to review “5-në-1 furçë elektrike pastruese magjike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

5-në-1 furçë elektrike pastruese magjike

15.0037.00 (-59%)

Add to Cart