5 në 1 Brush për ngjyrosje të brendshme dhe të jashtme

15.0035.00 (-57%)

In stock

Madhësia e paketës: 31.3 * 23.3 * 10.7cm.
Ngjyra: Blu.
Materiali: plastike + microfiber,
përfshin:
1 * furqë.
1 * furqë cepash.
1 * preres cepash.
1 * tabaka pushimi.
1 * mbushës për bojë.
1 * shtyllat e filetuara të zgjerueshme (gjatësia e çdo shtylle: 9.5 ”, gjatësia totale: 29 ”.

Shënim:
Ju lutemi përdorni atë siç duhet, pasi ajo mund të pikoj nëse ju futni më shumë ngjyr se sa duhet.
Mos e ekspozoni furçë në diell shumë gjatë, furça do të bëhet e brishtë.

15.0035.00 (-57%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “5 në 1 Brush për ngjyrosje të brendshme dhe të jashtme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

5 në 1 Brush për ngjyrosje të brendshme dhe të jashtme

15.0035.00 (-57%)

Add to Cart