400W Mini ngrohës

25.0050.00 (-50%)

In stock

 • Harxhon Vetem 5 Cent ne orë!!!
 • Element i ngrohjes: tela ngrohje
 • Instalimi: qëndrim i vetëm, lloji portativ, lloji i montuar në mur
 • Aplikimi: 11-20 ㎡
 • Përdorimi: banjo, dhomë gjumi, dhomë gjumi
 • Certifikimi: CE
 • Modeli: HH-123
 • Lloji i ngrohësit elektrik: ngrohës tifoz
 • Pesha neto: 480g
 • Madhësia: 16.5 x 14.5 x 8.5cm / 6.5 “x 5.71” x 3.35 “
 • Sipërfaqja: <20 m2
 • Fuqia: <800w

25.0050.00 (-50%)

Përshkrim

 • Shënim:
 • Ju lutemi të lejoni që 1-3cm të ndryshojë për shkak të matjes manuale.
 • Për shkak të ekranit të ndryshëm dhe dritës së ndryshme, fotografia nuk mund të pasqyrojë ngjyrën aktuale
 • të sendit. Faleminderit për mirëkuptimin tuaj.
 • Paketa: 1 x Fan Heater

Reviews (0)

Be the first to review “400W Mini ngrohës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

400W Mini ngrohës

25.0050.00 (-50%)

Add to Cart