3në1 rroje elektrike, përdoret e lagur dhe e thatë

22.0030.00 (-27%)

In stock

  • Teh me çelik inox me cilësi të lartë
  • Prerëse bikini e lagur dhe e thatë 3-në-1
  • Komplet i ri fillestar, i lehtë për t’u përdorur dhe kryer
  • Kostum trimmeri i bukurisë personale, ideal për femrat
  • Trupi kompakt dhe elegant me bateri
  • 1 * AA lejon zvogëlimin kudo në çdo kohë.

22.0030.00 (-27%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “3në1 rroje elektrike, përdoret e lagur dhe e thatë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

3në1 rroje elektrike, përdoret e lagur dhe e thatë

22.0030.00 (-27%)

Add to Cart