3 Led drita me telekomandë

13.0026.00 (-50%)

In stock

Këto drita LED SMD pa tel (të montuara në sipërfaqe) janë përparimet më të fundit në teknologjinë e ndriçimit LED.
Ato janë më të lehta për të funksionuar sesa LED standarde (rreth 20%) dhe japin një kënd më të madh të rrezes që do të thotë se ata kanë një gamë më të gjerë përdorimi
Asnjë sekret i madh, ashtu si LED standard, vetëm më mirë! Set prej 3 dritave LED
Drita LED te bardha te ndritshme
Distance Distanca e kontrollit: 5 – 10m
Bateria: 3 x AAA
Mund të përdoren: dollapët e dyshemesë / kuzhinës, dollapët, drita pranë shtratit, depo dhe më shumë

Vlersimet (0)

Be the first to review “3 Led drita me telekomandë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.