2in1 , 12V 150W Ventilator ngrohje / ftohës E RE për çdo automjet

16.9931.00 (-45%)

In stock

 • 2 në 1 Ventilator ngrohjeje / ftohës
 • Ky ngrohës automjetesh është duke përdorur materiale plastike të forta rezistente ndaj nxehtësisë polimer, ngrohje automatike me mbrojtje nga mbinxehja.
 • Lehtë për tu instaluar, thjesht futeni në prizën tuaj të çakmakit.
 • Ideale për makina në kampe, kampe dhe ngrirje.
 • Përshtatja për të gjitha automjetet e automjeteve 12V.
 • Produkti: max. 150 W. voltazhi i funksionimit: 12 V rrymë e vazhdueshme.
 • Furnizimi me energji elektrike: Konektor i dritës së cigareve 12 V makinë.
 • Të dy Ngrohja dhe Ftohja : Ngrirja, përdhosja dhe heqja e mjegullës, produkte thelbësore për ngrohje në dimër dhe të freskëta gjatë verës.
 • Mbështetje rrotulluese 180 shkallë, dizajn rrotullues, opsional dhe i rregullueshëm, i përshtatshëm dhe praktik.
 • Tri dalje, zona e madhe e erës, e shpejtë dhe e ngrohtë, efikase dhe e përshtatshme.
 • Dalja e nxehtësisë me temperaturë të lartë për ngrohësin mund të sigurojë ngrohjen e shpejtë dhe efektin e përshtatshëm të ngrohjes.
 • Mund të nxehet shpejt brenda një minutë, modelimi efikas i shpërndarjes së nxehtësisë, ngrohni dimrin tuaj.

16.9931.00 (-45%)

Vlersimet (4)

Average Rating

2.75

04
( 4 Reviews )
5 Star
0%
4 Star
25%
3 Star
50%
2 Star
0%
1 Star
25%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 Reviews For This Product

 1. 04

  by CesGloda

  🙂🙂🙂

 2. 04

  by BesGloda

  🙂🙂🙂

 3. 04

  by HesGloda

  🙂🙂🙂

 4. 04

  by Haroldwed

  🙂🙂🙂

Menuja Kryesore

2in1 , 12V 150W Ventilator ngrohje / ftohës E RE për çdo automjet

16.9931.00 (-45%)

Add to Cart