2021 Makinë Prerëse flokësh Trimer Klipper

20.0042.00 (-52%)

In stock

20.0042.00 (-52%)

Përshkrim

Këtu janë makinët prerëse më të mira , çelik karboni, blade T për vizatim, modelim dhe rroje të thatë.

 • Prerëset prej  ngjyre ari janë një detaj i domosdoshëm për flokët, mjekrën dhe mustaqet. Aftësi për të pastruar shpejt mjekrën dhe flokët. Mund ta përdorni për të krijuar çdo stil.

 • Prerëse flokësh pa tel – Mini prerëse wireless e flokëve e bën të lehtë prerjen e flokëve tuaj, të sigurt për të rriturit dhe fëmijët

Dhuratat me te mira per

burra / baba / djem / gra / nëna për ditën e babait, Falënderimet, Krishtlindjet, Vitin e Ri dhe pushimet e tjera të mjekrës dhe prerjes së flokëve. Bëni familjen tuaj të duket e mrekullueshme dhe kurseni para

TIPARET

 • Lehtë për tu mbajtur, ky do të jetë makina e vetme që ju do të duhet ndonjëherë në arsenalin tuaj.
 • Karikim i shpejtë: bateri litiumi miqësore me mjedisin, bateri me kapacitet të madh 1000mah
 • Teh T i prerjes së ngushtë, çelik karboni për veshje, dizajn dhe rroje të thatë – Zero i përdorur
 • Motor i fuqishëm rrotullues për rritjen e shpejtësisë, fuqisë dhe jetës
 • Karakteristikat e teknologjisë së shpejtësisë konstante; nuk do të tërheqë ose ndalojë përmes llojeve të flokëve të rënda dhe të trasha

Për produktin

Elektrik Pro Li Outliner Scrub Wireless Mbyllur T-Blade për meshkuj W0mm Tullac Prerja e Flokëve Gërvishtje Hollësi e Mbyllur Rruajtja e Mjekrës Rrojtja

Udhëzimet

Modeli: T8-B
Ngjyra: e zezë, gradient, ari, argjendi
Fuqia: 3W
Kapaciteti i baterisë: 700mAh
Koha e karikimit: 2 orë
Koha e punës: 120 min
I pajtueshëm me tehun e vijës së hollë Andis
Hyrja e karikimit: 5V 1A
Madhësia: 1.3 inç (L) * 5.9 inç (H)

PSE ZGJIDHNI makinerinë tonë të flokëve?

 • Kornizë pa tela dhe rehati Wireless T-Outliner
 • Frizura më të modës: Thikë e mprehtë, përdorim i sigurt pa dëmtuar lëkurën
 • Siguria Flokë të mprehtë jo të mbërthyer: Dizajn i mprehtë këndi në formë R, i sigurt, i mprehtë, rezistent ndaj konsumimit
 • On / Off: Fillimi me një buton, karikimi USB
 • Forcë e fortë lëvizëse / jetë e gjatë shërbimi, bateri litium-jon
 • I vogël dhe i thjeshtë për t’u pastruar: Dizajn i hijshëm, ergonomik
 • Zhurma e ulët: Reduktimi i zhurmës, Reduktimi i ndërhyrjes së zhurmës
 • 4 tehe drejtuese – 1.5 mm, 3 mm, 6 mm dhe 9 mm. Me këto krehër kufijsh, ju mund të prerë flokët tuaj në mënyrë të sigurt dhe të barabartë në gjatësinë e dëshiruar, pa pasur frikë të prerë lëkurën.

Pamje nga afër: Teh T prej çeliku karboni për veshje, dizajn dhe rroje të thatë – Zero e zënë
rreshtim jashtëzakonisht i mprehtë, i fuqishëm dhe i fortë.
Lehtë për tu mbajtur, ky do të jetë makina e vetme që do t’ju duhet ndonjëherë në arsenalin tuaj.
Teknologji e re e baterisë: Bateri e vetme me jon litium: Bateria me jon litium me kapacitet të lartë do të mbështesë kohë të gjatë karikimi.

PAKETIMI I PRFSHIR

1 x Parukeri (me kuti)
1 x kabëll USB
1 x furçë pastrimi
1 x adaptor
1 x lubrifikant rroje
4 x krehër drejtues (1.5 / 3/6 / 9 mm)

Vlersimet (0)

Be the first to review “2021 Makinë Prerëse flokësh Trimer Klipper”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

2021 Makinë Prerëse flokësh Trimer Klipper

20.0042.00 (-52%)

Add to Cart