200CC Mini ngrohës wax dylli

9.9915.00 (-33%)

Ska në magazin

9.9915.00 (-33%)

Përshkrim

Depiloini pjeset bikini ne menyre shtepiake

Ngrohja e dyllit është e përshtatshme si për profesionistët e bukurisë ashtu edhe për përdoruesit e shtëpisë. Arritni rezultate me cilësi të lartë në minuta në komoditetin e shtëpisë ose sallonit tuaj.

Madhësia e tij kompakte dhe dizajni i lehtë tregojnë se është jashtëzakonisht i lëvizshëm dhe i lehtë për tu transportuar. Kjo ngrohës dylli është perfekt për burrat dhe gratë dhe është ideal për zonën e bikinit, shpinën, këmbët, krahët, fytyrën, vetullat, sqetullat, mjekrën dhe të gjitha zonat e tjera me flokë të padëshiruar.

Kjo Wax Warmer vjen me një paketë të këndshme, është një dhuratë kaq e mirë për familjen dhe miqtë tuaj për të hequr flokët e padëshiruar. Trajtime për heqjen e qimeve në sallon me cilësi të pabesueshme me rrip në bikini dhe heqje flokësh braziliane të përshtatshme në shtëpi. Madhësia kompakte siguron transportueshmëri perfekte dhe mund të përshtatet lehtësisht në çdo valixhe.

Përparësitë:

I pershtatshem me të gjitha llojet e dyllit – ky ngrohës dylli është i pajtueshëm me të gjitha llojet e dylli, duke përfshirë rruaza dylli, dylli të fortë, dyllë parafine, dyll të nxehtë, dyllë krem ​​dhe dylli kasetë për heqje të sigurt, efektive dhe të lehtë të flokëve në disa minuta.

SISTEMI 2-në-1 me lëvizje – ena e brendshme me heqje të fortë mban deri në 500 ml dyllë dhe pastrohet jashtëzakonisht lehtë. Thjesht ngrijeni atë lart duke përdorur dorezën e bashkangjitur për heqjen e sigurt dhe efikase të dylli të shkrirë. Nëse dëshironi të përdorni dylli prej kallaji, mund ta vendosni kallajin direkt në dyllin më të ngrohtë pa tasin e brendshëm.

KONTROLLI I TEMPERATURES SE APLIKIMIT – Thirrësi i temperaturës i kontrolluar termostatikisht ju jep kontroll të plotë të nxehtësisë, sepse llojeve të ndryshme të dylli kanë nevojë për temperatura të ndryshme për tu shkrirë. Kjo siguron që të arrini temperaturën optimale të kërkuar për të shkrirë çdo lloj dylli. Për sigurinë tuaj, WaxStar gjithashtu ka mbrojtje nga mbinxehja.

Kurseni para dhe kohë – ngrohësi i dyllit ju ofron një trajtim të mahnitshëm të heqjes së qimeve si në një sallon me funksionim të lehtë dhe të shpejtë, duke ndihmuar në kursimin e kohës dhe parave.

Veshje dhe rreshtim Pro Shikues – Pro Kapaku i tyre gjeneron nxehtësi në dyll, duke përshpejtuar shkrirjen e dylli dhe duke parandaluar që dylli të ndotet me pluhur. Doreza e kovës së kovës së lëvizshme gjithashtu ju ndihmon të pastroni lehtë dyllin pa pikuar.

Vlersimet (0)

Be the first to review “200CC Mini ngrohës wax dylli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

200CC Mini ngrohës wax dylli

9.9915.00 (-33%)