20 minuta, zbardhues i dhembeve

10.0025.00 (-60%)

In stock

  • Drita zbardhuese e dhëmbëve LED përmirëson procesin dhe prish njollat ​​e rënda për zbardhjen më të shpejtë të dhëmbëve. Ajo përmban 16 llamba LED të fuqishme për fuqi më të ndritshme zbardhuese, deri në 8 hije më të bardha në 20 minuta.
  • Më i fuqishëm se çdo komplet tjetër. Heq njollat ​​e rënda – Formula e qëndrueshmërisë profesionale garanton siguri, pa efekte anësore negative, të sigurt për raste shtesë të ndjeshmërisë së dhëmbëve, sepse është plotësisht pa rreziqe, i shpejtë, i thjeshtë dhe pa dhimbje.
  • REZULTATET E SHPEJTA – largon ato njolla të tymosura të reja më të reja dhe më të shëndetshme. I sigurt për zbardhjen në shtëpi ose gjatë kryerjes së aktiviteteve. filloni të vëreni rezultatet në vetëm një trajtim 20 minutësh.

10.0025.00 (-60%)

Përshkrim

Set zbardhimi dhëmbësh për 20 minuta. Buzëqeshja e Bardhë është provuar klinikisht të jetë e sigurt, e butë dhe efektive

20 Minute White Smile 1 GIFFehér Mosoly GIF

83% e njerëzve në një studim klinik panë dhëmbë në mënyrë dramatike më të bardhë në vetëm dy trajtime. Buzëqeshja e bardhë 20 minutëshe është formuluar posaçërisht dhe provuar se është pa dhimbje dhe jo e ndjeshme – madje edhe për ata me dhëmbë të ndjeshëm. Ai depërton thellë nën sipërfaqen e dhëmbëve për të zbardhur dentin e çngjyrosur dhe të verdhë që gjendet nën smalt për të dhënë zbardhjen e dhëmbëve të vërtetë nga The Inside Out – Ashtu si në një dentist. Buzëqeshja e bardhë 20 minutëshe përdor teknologjinë dentiste me terapi të lehtë në çdo kohë, kudo. Isshtë një komplet i plotë për zbardhjen e dhëmbëve që shkëlqen dhëmbët deri në 8 hije për 1 trajtim të lehtë dhe të sigurt për 20 minuta

PERDORIMI I LEHTE  – Fillimisht aplikoni trajtimin e vitaminës E me shtupa speciale të përfshira, mbushni përshpejtuesin e dritës LED me xhel zbardhues dhe futeni atë në gojën tuaj, ndizni dritën LED në smartphone tuaj dhe shijoni fuqinë e zbardhjes ndërsa jeni në shtëpi ose gjatë lëvizjes. Isshtë ndërtuar në min. 20 min Kohëmatësi automatik dhe 16 drita LED përshpejtuese për të shpejtuar zbardhjen. Teknologji profesionale e terapisë së dritës në shtëpi ose kudo që ju çon jeta juaj.

Xhel zbardhues – Xheli i formuluar posaçërisht shkon në punë menjëherë, duke prodhuar veprimin e oksigjenit që ndihmon në shpërndarjen e molekulave të njollave së bashku me dritën LED për të përshpejtuar procesin më shpejt dhe më shpejt. Goja e pajisur në mënyrë të sigurt ofron qëndrueshmëri dhe mbulim maksimal për të zbardhur tërë buzëqeshjen tuaj – dhëmbët e sipërm dhe të poshtëm të përparmë dhe të pasmë. Merrni Pen tonë Zbardhues, thjesht pastroni xhelin e formuluar posaçërisht për fuqi shtesë zbardhuese dhe për të ruajtur pamjen tuaj të re më të bardhë, përdorni dritën LED të nxitimit pas aplikimit të stilolapsit.

SETI I ZBARDHJES ,20 MINUTA – Plotësoni me gjithçka që ju nevojitet për zbardhjen cilësore të dhëmbëve në çdo kohë dhe kudo.

1 dritë LED përshpejtuese me mbi 88 lumen fuqi zbardhuese

2 shiringa xhel zbardhues të dhëmbëve të mbushura paraprakisht

1 stilolaps për zbardhjen e dhëmbëve

4 adaptorë përfshijnë Lightning / iOS, Micro-USB / Android dhe USB Type C dhe USB

2 shtupë për të mbrojtur mishrat nga vitamina E.

1 manual përdorimi

1
2

1

2

3

DRITA E AKTUESHME LED

Rresht i dyfishtë i LED-ve blu ultra-të ndritshme të ftohtë diodat aktivizojnë xhelin tonë të

formuluar posaçërisht për zbardhjen e përshpejtuar të dhëmbëve.

Përmban mbi 88 lumen për fuqi zbardhuese 10x.

KARAKTERISTIKE

4 adaptorë 4 adaptorë rrufe / iOS, mikro-USB / Android dhe USB tip C dhe USB

Kohëmatësi automatik

i integruar Isshtë ndërtuar në min. 20 min Kohëmatësi automatik. Do ta fikë njësinë automatikisht pas 20 minutash.

1

2

3

4

Hapi 1 shtupë e vitaminës E.

Mbroni buzët dhe mishrat e dhëmbëve me shtupa të vitaminës E.

Hapi 2 Gojëdhëna Surefit me dritë LED

Duke përdorur shiringën e xhelit,

Vendosni xhel në pjesën e sipërme dhe të poshtme të gojës.

Lidhni dritën LED për nxitimi i kabllit të energjisë në burimin e energjisë,

si kompjuter ose pajisje e lëvizshme.

Hapi 3 Filloni të zbardhni dhëmbët

Vendosni larjen e gojës në gojën tuaj dhe gërvish butësisht

Shtypni butonin e energjisë ndezur Në LED

e nxitimit për të filluar me zbardhjen e dhembeve.

Drita e përshpejtimit LED është profesionale të dizajnuara për

të përmirësuar procesin të zbardhimit gjatë kohëzgjatjes së seancës së zbardhimit

.

Hapi 4 Stilolaps për zbardhjen e dhëmbëve

Për të arritur rezultate optimale,

këshillohet të përdorni stilolaps për zbardhjen e dhëmbëve një herë në ditë.

Reviews (0)

Be the first to review “20 minuta, zbardhues i dhembeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

20 minuta, zbardhues i dhembeve

10.0025.00 (-60%)

Add to Cart