1L makine elektrike automatike e kosit

12.0021.00 (-43%)

In stock

12.0021.00 (-43%)

Përshkrim

1L makine elektrike automatike e kosit

Bëni kosin tuaj të shijshëm në shtëpi!

Bërja e kosit në shtëpi nuk ka qenë kurrë argëtuese dhe e lehtë , me një prodhues të shkathët automatik të kosit 1L me këtë makinë, ju nuk keni pse të dilni nga shtëpia juaj për të blerë kos. Thjesht duhet ta bësh tuajën!

Tani eshte argëtues, i sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur. Me një kapacitet prej 1 litër kështu që ju mund të bëni kos të mjaftueshëm për 2 deri në 3 persona në të njëjtën kohë. I gjithë procesi i bërjes së kosit zgjat vetëm 6 deri në 8 orë. Ju lejon të bëni kos bio, të ëmbël, me aromë ose të thjeshtë. Mund të shtoni edhe frutat ose mjaltin tuaj të preferuar.

Shijoni kos të shijshëm shtëpiak kur të doni. Porositni prodhuesin e kosit elektrik 1L sot!

Si të përdorni:

 • Derdhni qumësht në enë
 • Shtoni 1 gram maja
 • Llokoçis përzierjen
 • Mbulojeni me kapak
 • Ndizeni dhe lëreni të fermentohet për 6 – 8 orë

Karakteristikat dhe përfitimet:

 • Bëni mjaltë të freskët organik në shtëpi
 • Përfitime të shëndetshme për trupin
 • Nxehtësi dimensionale 360 ​​° për fermentim të barabartë
 • I sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur
 • Mund të prodhojë rreth 1L kos në të njëjtën kohë
 • Bërë nga ushqime dhe materiale jo toksike

 

Detajet e produktit:

Materiali: plastik
Lartësia: afërsisht 15 cm / 5,91 ”
Diametri: afërsisht 16 cm / 6,30 ”
Kapaciteti: 1L
Fuqia e vlerësuar: 15W
Furnizimi me energji elektrike: 220V 50Hz
Pesha e paketimit: rreth. 353g

Paketa përfshin:

1 x makine për prodhimin e kosit

Vlersimet (0)

Be the first to review “1L makine elektrike automatike e kosit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

1L makine elektrike automatike e kosit

12.0021.00 (-43%)

Add to Cart