Мakinë dore për qepje

8.0016.00 (-50%)

In stock

Kompakt dhe i lehtë, Portabël dhe i lehtë për tu mbajtur.
E shkëlqyeshme për riparime dhe ndryshime në vend, Kërkon 4 x bateri AA ose adaptor energjie DC 6V 600mA (nuk përfshihen), 20cm (L) x 7.5cm (H) x 5cm (W)

Marrëveshje për fillestar, i ndërprerë dhe i gatshëm për përdorim, mund të përdoret në shtëpi, në zyrë, makinë etj
Funksionimi i produktit është shumë i thjeshtë, por nëse keni fëmijë në shtëpi, përpiquni të merrni baterinë pas përdorimit. Shmangni ata ta kontaktojnë

8.0016.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Мakinë dore për qepje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Мakinë dore për qepje

8.0016.00 (-50%)

Add to Cart