Кorrigjues i gërvishtjeve në makinë

9.9920.00 (-50%)

In stock

Korigjuesi bën që gërvishtjet të zhduken për disa sekonda!

Lehtë për t’u përdorur – thjesht vendoseni në gërvishtjen, fërkojeni butësisht dhe hiqni gërvishtjen!

Është kaq e thjeshtë.

Punon në çdo ngjyrë.

E shkëlqyeshme për makina, motorë, RV, anije, ATV dhe më shumë.

Prandaj, harroni të paguani për riparime, lyerjen dhe heqjen e gërvishtjeve me metodën e korigjuesit

Mund të harroni për lyerjen e makinës dhe të hiqni gërvishtjet e këqija!

9.9920.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Кorrigjues i gërvishtjeve në makinë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Кorrigjues i gërvishtjeve në makinë

9.9920.00 (-50%)

Add to Cart