• Vegël dushi për larjen e kafshëve shtëpiake Masazhues i përshtatshëm

  • Kombinon banjën dhe masazhin: Vegla për larjen e kafshëve shtëpiake kombinon një furçë banje dhe një spërkatës uji. Jo vetëm që mund të bëni dush për një kafshë shtëpiake, por gjithashtu mund ta masazhoni. Ashtu si duke i dhënë qenit tuaj një përvojë mini spa.
  • Një madhësi i përshtatet të gjithëve: Dush qensh të vlerësuar në mënyrë profesionale, formë unike konture e krijuar për të larë qen të të gjitha madhësive dhe llojeve. Ky spërkatës dore vjen me një gete të gjatë 7,5 metra dhe 2 adaptorë për të përshtatur një rubinet standard 0,6 inç, qasje në banjë ose kopsht për të mbledhur ujë.
  • Forma unike e dorezës: Një spërkatës profesionist dushi për kafshë me doreza masazhi po vjen. Një spërkatës i hollë dhe fleksibël në pëllëmbën e dorës tuaj ju lejon të kontrolloni qenin tuaj me të dy duart.
  • Llak me krehër uji me mbulim të plotë: Qëllimi i tij për pastrimin maksimal dhe depërtimin e gëzofit të trashë, llak për pastrim të butë dhe të gjitha zonat.
  • Hiqni flokët e kafshës tuaj në mënyrë efektive dhe zvogëloni stresin gjatë larjes për kafshët shtëpiake në ankth.
  13.0021.00

Menuja Kryesore