• Vegël për ushtrim

  Merrni rezultate të mahnitshme në shtëpi. Lëvizja unike dinamike e rezistencës formon dhe forcon tonet e muskulaturës. Djeg kalori ndërkohë që punoni tricepsin tuaj, bicepsin, shpatullat, gjoksin, shpinën dhe më shumë… Perfekte për të gjitha nivelet e palestrës dhe grupmoshat. Rezultatet e menjëhershme pa asnjë tendosje të përbashkët!

  Karakteristikat
  Emri i produktit: Wonder Arms
  Ngjyra: E bardhë
  Materiali: ABS + RUBBER
  Paketimi: kuti me ngjyra
  Madhësia: 26 * 22 * 10cm
  Pesha: 0.68kg
  Madhësia e kartonit: 64 * 45 * 54CM

  12.0022.00

  Vegël për ushtrim

  12.0022.00

Menuja Kryesore