• Koka e dushit me gur joni 30% Shtypje me te lart te ujit

  Merrni lëkurë më të butë, zvogëloni sekretimin e vajit, rrisni qëndrueshmërinë e qelizave, shijoni përvojën e banjës me presion të lartë në banjë me jon negativ të mineralizuar në banjën tuaj.
  Pastron ujin dhe rinovon lëkurën tuaj në vaskën tuaj, duke e përdorur atë eliminon lodhjen, liron dhe ngroh gjymtyrët, dhe çon në një gjendje fantastik.
  Përdor materialin ekologjik ABS, me një dizajn transparent dhe të qartë, me filtër të densitetit të lartë, i cili mund të hiqet për pastrim të lehtë, i përshtatshëm për burra, gra, fëmijë dhe kafshë shtëpiake.

  10.0026.00
 • Koka e dushit me gur joni për lëkurë dhe flokë të thatë

  Merrni lëkurë më të butë, zvogëloni sekretimin e vajit, rrisni qëndrueshmërinë e qelizave, shijoni përvojën e banjës me presion të lartë në banjë me jon negativ të mineralizuar në banjën tuaj.
  Pastron ujin dhe rinovon lëkurën tuaj në vaskën tuaj, duke e përdorur atë eliminon lodhjen, liron dhe ngroh gjymtyrët, dhe çon në një gjendje fantastik.
  Përdor materialin ekologjik ABS, me një dizajn transparent dhe të qartë, me filtër të densitetit të lartë, i cili mund të hiqet për pastrim të lehtë, i përshtatshëm për burra, gra, fëmijë dhe kafshë shtëpiake.

  12.9924.00
 • Furça elektrike për trupin Spin, furçë dushi 5 në 1, pastrues masazhues.

  SISTEMI I PASTRIMIT AVANCUAR: Fërkimet unike të rehatisë dhe funksioni i masazhit, e lënë trupin tuaj të relaksuar, ky sistem i sistemit të pastrimit të rrotullimeve pastron më mirë sesa dridhjet dhe largon papastërtitë, vajin dhe zbut lëkurën tuaj të vdekur PES SHTESA T NDRYSHME: Kjo furçë elektrike dushi vjen me pesë shtojca të ndryshme duke përfshirë mikrodermabrazion, masazh, pedikyr, shtresim të butë, kokën pastruese e cila ju ofron një përvojë të rehatshme të banjës në shtëpi.Me gjatësi 34cm të dorezës jashtëzakonisht të gjatë, do të jetë e lehtë për tu arritur në çdo pjesë të trupit tuaj, para dhe mbrapa, të gjitha mund të preken, gjë që ndihmon në dush efikas dhe të përshtatshëm. Furça elektrike për pastrimin e fytyrës dhe trupit është e rezistente nga uji, gjë që e bën atë  të përsosur. 

  10.9937.00

Menuja Kryesore