• Rrip, dore sigurie për fëmijën tuaj

  • Parandaloni humbjen: Me këtë rrip anti-humbur, nuk do të keni më nevojë të shqetësoheni për fëmijët që ikin dhe bredhin në publik.
  • Mbajeni vogëlushen tuaj afër. Lërini fëmijët të argëtohen ndërsa udhëtojnë pa rrezikuar sigurinë e tyre!
  • E sigurt dhe e butë: Pëlhura e thurur pambuku për të mbyllur ju dhe kyçin e dorës së fëmijës tuaj, Jastëk i rehatshëm dhe i frymëmarrjes për mbrojtjen e lëkurës së butë të kyçeve.
  • Me një dizajn të rregullueshëm, shumica e nyjeve të rritur dhe fëmijë përshtaten lehtësisht.
  • Kthimi 360 shkallë: Rrëmbyesi rrotullues prej çeliku inox 360 shkellë mbron nyjet e fëmijëve nga lëvizjet e paparashikueshme, por nuk ka kufizime në aktivitetet e tyre.
  • Ju madje mund ta lidhni litarin e humbur të vogëlushit në një çantë shpine, shëtitës ose shëtitës për fëmijë.
  • Një grup përfshirë rripin 2x për t’u përdorur në shkëmbim.
  • Litar elastik me tela:
  • E bërë nga çeliku i pandryshkshëm i përforcuar dhe tela PU e qëndrueshme që është e fortë dhe e butë, është e vështirë të prerë me thikë.
  • Një tel me litar të qëndrueshme dhe të lehtë mund të shtrihet deri në 71 inç për të rritur aktivitetet në hapësirë, në mënyrë që fëmijët të ndjehen më të rehatshëm dhe prindërit të lirë. 100% me cilësi të mirë
  • E shkëlqyeshme për udhëtime, pazar dhe aktivitete të tjera në natyrë, siç janë shkuarja në plazh, Disney dhe qendra tregtare.
  • Porositni këtë lidhje dore për foshnjën tuaj tani, ju jep më shumë mendje dhe liron foshnjën tuaj.
  • Ne do t’ju japim përgjigjen më të mirë për të gjitha pyetjet dhe pakënaqësitë tuaja.

Menuja Kryesore