• Pastrues i lëkurës dhe akneve të zezë me vakum

  Vakumi ynë është i sigurt, jo toksik dhe i padëmshëm për lëkurën tuaj. Sigurimi i teknologjisë së thithjes të pastër të thellë dhe efikas, vakum mban presion të vazhdueshëm midis 40-60KPA për të hequr papastërtitë dhe yndyrat nga poret dhe për të hequr lëkurën e vdekur.
  Ajo zvogëlon sekretimin e panevojshëm të vajit dhe papastërtinë dhe yndyrat e poreve për të ndihmuar lëkurën tuaj të marrë frymë dhe ta mbajë atë të shëndetshëm. Ndihmon gjithashtu për të zbutur linjat e imëta, masazhimin dhe shtrëngimin e lëkurës.
  Mos përdorni më shumë se 5 minuta për të parandaluar dëmtimin e lëkurës

  14.9921.00
 • 8 në 1 TURBO SPREJ ME UJ

  Posedon 8 mënyra spërkatjes, posedon shishe për shampo e cila
  përzihet me ujin dhe formon shkum.
  Posedon fuqi e cila largon cdo lloj papastertie.
  Mund ta përdorni për larje:

  • Për larje vetura
  • Për larjen e Gardheve
  • Për larjen e kafshëve
  • Për ujitje të luleve
  • Për pastrim të pllakave
  • Për pastrimin e pishinës
  • Për pastrimin e vendkalimeve

  Dimenzioni: 43cm x 8cm x 4cm

  12.0032.00

  8 në 1 TURBO SPREJ ME UJ

  12.0032.00
 • Pastrues elektrik pa tel, për shtëpit tona furça 4 copë për pastrim të rahatshëm

  • Përshkrimi:
  • Pastrimi do ta bëjë presionin të lehtë dhe shumë të lehtë për t’u përdorur.
  • Një bateri e rimbushshme do të thotë të kurseni para për blerjen e baterive.
  • Rivendosni me lehtësi të gjitha llojet e sipërfaqeve të jashtme.
  • Lodhur nga përpjekja për të marrë ato të çara të pista, të forta të pastra?
  • Pastruesi i muskujve të stuhive lëshon papastërtitë pa përpjekje. Edhe myku, myku dhe algat nuk janë ndeshje.
  • Sekreti është një furçë rrotulluese që rrotullohet në 500rpms.
  • Ky moment i mahnitshëm mund të largojë.
  • Harrojeni për përdorimin e motorëve të benzinës dhe kimikateve pastruese toksike.
  • Zëvendësoni të gjitha mobiljet tuaja me shkëlqim lehtësisht me produktin tonë!
  • specifikimet:
  • Madhësia: 33.5 * 27.5 * 9cm / 13.19 * 10.83 * 3.54 “
  • Materiali: ABS + TPR + POM + xhel silicë
  • paketë: 1 X furçë elektrike + furça 4 kokë
  22.0040.00
 • Dorëz , silikon për pastrimin e kimeve të kafshëve shtëpiake

  • Konturet lehtësisht për të arritur në të gjitha vendet ku flokët fshihen si prapa këmbëve, nën gjoksin e tyre, në bishtin e tyre dhe rreth fytyrës së tyre.
  • Dhe kur të keni mbaruar, thjesht hiqni flokët dhe hidhni në plehra.
  • Garantojm për më pak qime të kafshëve në shtëpin tuaj, duke e mbajtur ju shtëpinë tuaj të pastër.
  • Vetëm mendoni se sa më të lumtur dhe më të shëndetshëm do të jeni të dy kur shtëpia juaj është pa flokë!
  • Masazh silikoni me 5 gishta, ju mundëson ti hiqni flokët lundrues në mënyrë efektive në trupin e qenit
  9.0022.00
 • Roboti Pastrues Auto Pilot Me USB Kabëll

  Cilesi e larte. Ky robot gjithëpërfshirës është bërë nga materiali ABS me cilësi të lartë, i qëndrueshëm dhe jo i venitur.

  Pastrim i efektshëm. Mund të pastrojë dysheme të ndryshme, siç janë druri, pllaka, mermeri. Mund të pastrojë edhe zona të ndryshme, si dhomën e ngrënies, banjën, kuzhinën, dhomën e gjumit, etj.

  Trup shumë i hollë. Vetëm 65 mm e trashë, ajo lehtë mund të kapet nga fundi i divanit, shtratit dhe vendeve të tjera të ulëta.

  Lehtë për operim. Shtypni një buton për të çmontuar pluhurin për larje ose pastrim.
  Pastrues vakum pastrimi automatik mini inteligjent elektrik
  Lëvizni për të pastruar dyshemenë automatikisht dhe shmangni pengesat në mënyrë fleksibile.
  Një ndihmës i mirë për të pastruar pluhurin ose mbeturinat e tjera të vogla nën tavolinë.
  Një dhuratë e bukur për miqtë tuaj të bukur apo nënën tuaj.

  26.0060.00
 • Aromterapi për veturë, pastures ajri

  Aromterapi sjell gezim dhe relaks dhe ndihmon shqisat tuaja: Shikim, dëgjim, pastrues ambienti.
  Nebulizer kompakt dhe i lëvizshëm për udhëtim, dhe në rrugë
  Pastër dhe të freskët, freskuese, sterilizimi dhe pastrim.
  Nxitja e aktivitetit më të madh të trurit, lehtëson ngarjen e lodhjes
  Rotacioni 180 gradë për të bërë humidifikim të plotë

  Frekuenca: 1.5W – 2W
  Lloji: Tejzanor Vëllimi i spërkatjes: 25 ML / orë
  Karakteristikat: Automatik mbyllje, i qëndrueshëm, Portativ, 180 Gradë levizje.
  Kapaciteti: 50ml (Puna për 2 orë)
  Aktualisht pune: 130mah-150mah
  Materiali: ABS, Komponentet Elektronike, Plastike
  Tensioni i punës: DC 12V
  Madhësia e artikullit: 164 x 57 x 56mm

  12.0024.00
 • Filtrim uji të papastërt

  Pastrues i ujit për shtëpitë tuaja që ju të jeni më të shëndetshëm pasi që uji paraqet një ndër elementet më të rëndësishme në jetën tonë. Shumë praktik dhe i lehtë për montim, nuk pengon gjatë shfrytzimit të ujit.

  16.0025.00

  Filtrim uji të papastërt

  16.0025.00
 • Pastrues dhe relaksues i këmbëve

  Mjet i shkëlqyer i pastrimit të këmbëve. Bën pastrimin e këmbëve në mënyr shumë më të lehtë se kurrë më parë. Mbështeteni në pjesën e poshtme të dushit apo banjës dhe ju ndihmon të freskoni dhe të rinovoni këmbët tuaja pa ndonjë përkulje ose shtrirje të vështirë. Ka mbi një mijë shirita të butë të cilësisë së lartë në shtrat dhe rrip të brendshëm që pastrojnë tërësisht pjesën e sipërme, të poshtme, anët dhe thembrën e këmbës, duke siguruar një ndjesi të kënaqshme dhe relaksuese. Pastrimi i këmbëve është ideal për të moshuarit dhe njerëzit me lëvizje të kufizuar. Merreni tuajen sot!

  12.0020.00

Menuja Kryesore