• Pastrues elektrik pa tel, për shtëpit tona furça 4 copë për pastrim të rahatshëm

  • Përshkrimi:
  • Pastrimi do ta bëjë presionin të lehtë dhe shumë të lehtë për t’u përdorur.
  • Një bateri e rimbushshme do të thotë të kurseni para për blerjen e baterive.
  • Rivendosni me lehtësi të gjitha llojet e sipërfaqeve të jashtme.
  • Lodhur nga përpjekja për të marrë ato të çara të pista, të forta të pastra?
  • Pastruesi i muskujve të stuhive lëshon papastërtitë pa përpjekje. Edhe myku, myku dhe algat nuk janë ndeshje.
  • Sekreti është një furçë rrotulluese që rrotullohet në 500rpms.
  • Ky moment i mahnitshëm mund të largojë.
  • Harrojeni për përdorimin e motorëve të benzinës dhe kimikateve pastruese toksike.
  • Zëvendësoni të gjitha mobiljet tuaja me shkëlqim lehtësisht me produktin tonë!
  • specifikimet:
  • Madhësia: 33.5 * 27.5 * 9cm / 13.19 * 10.83 * 3.54 “
  • Materiali: ABS + TPR + POM + xhel silicë
  • paketë: 1 X furçë elektrike + furça 4 kokë
  22.0040.00

Menuja Kryesore