• Pastrues intensiv i fytyrës, sauna me avull të nxehtë për fytyrën

  • karakteristika:
  • Pastrim intensiv. Hidratim efektiv. Përmirësimi i qarkullimit të mikro.
  • Përdorni një sauna me avull të nxehtë për fytyrën.
  • Skajet e lëmuara të hundës dhe gojës për thithjen e avullit të përgjithshëm
  • Lehtë për t’u përdorur dhe bartur Për qetësimin e avullit pastron poret ndihmon në largimin e papastërtisë, baktereve dhe mbetjeve të përbërjes.
  • Siguron një trajtim spa që lë lëkurën të butë dhe të butë të butë.
  • Kon dyfishtë sauna për fytyrën: avullore me fytyrë të gjerë dhe avullues hundësh.
  • Ejani me një filxhan matës.
  • Efektet kryesore:
  • Mund të plotësojë në mënyrë efektive lagështirën e fytyrës që mungon dhe të ruajë ekuilibrin e lagështisë në lëkurë, të zvogëlojë rrudhat dhe ta bëjë lëkurën të butë, të lagësht
  • Mund të pastrojë gjëndrat e flokëve dhe të çlirojë yndyrat, pluhurin etj nga poret, dhe gjithashtu mund të shkatërrojë aknet në mënyrë efektive dhe të parandalojë dhe trajtojë aknet
  • Promovoni qarkullimin e gjakut në metabolizmin e fytyrës dhe lëkurës, dërgoni lëndë ushqyese brenda qelizave të lëkurës përmes enëve të vogla të gjakut dhe e bëni lëkurën të lëmuar, të lagësht, të butë dhe rozë, dhe gjithashtu mund të vonojë plakjen e lëkurës.
  • Mund të lehtësojë simptomat e Ftohtë dhe rinitit, mund të ketë efekte terapeutike në sy / vesh, hundë, faringjit / keratiti / trakejit
  • Shtoni erëza dhe vajra esencialë në avullore, atëherë mund të shijoni një sauna me aromaterapi në shtëpi.
  • specifikimet:
  • Tensioni:
  • 220V Frekuenca:
  • 50Hz Fuqia: 100W Materiali:
  • PC PP ABS
  • Madhësia: përafërsisht. W22 * D20 * H25cm
  • Ngjyrat: blu, të kuqe
  • Gjatësia e dritës së energjisë: Rreth 160 cm
  • Koha për përdorim të vazhdueshëm: një orë

Menuja Kryesore