• 8 në 1 TURBO SPREJ ME UJ

  Posedon 8 mënyra spërkatjes, posedon shishe për shampo e cila
  përzihet me ujin dhe formon shkum.
  Posedon fuqi e cila largon cdo lloj papastertie.
  Mund ta përdorni për larje:

  • Për larje vetura
  • Për larjen e Gardheve
  • Për larjen e kafshëve
  • Për ujitje të luleve
  • Për pastrim të pllakave
  • Për pastrimin e pishinës
  • Për pastrimin e vendkalimeve

  Dimenzioni: 43cm x 8cm x 4cm

  12.0032.00

  8 në 1 TURBO SPREJ ME UJ

  12.0032.00
 • Roboti Pastrues Auto Pilot Me USB Kabëll

  Cilesi e larte. Ky robot gjithëpërfshirës është bërë nga materiali ABS me cilësi të lartë, i qëndrueshëm dhe jo i venitur.

  Pastrim i efektshëm. Mund të pastrojë dysheme të ndryshme, siç janë druri, pllaka, mermeri. Mund të pastrojë edhe zona të ndryshme, si dhomën e ngrënies, banjën, kuzhinën, dhomën e gjumit, etj.

  Trup shumë i hollë. Vetëm 65 mm e trashë, ajo lehtë mund të kapet nga fundi i divanit, shtratit dhe vendeve të tjera të ulëta.

  Lehtë për operim. Shtypni një buton për të çmontuar pluhurin për larje ose pastrim.
  Pastrues vakum pastrimi automatik mini inteligjent elektrik
  Lëvizni për të pastruar dyshemenë automatikisht dhe shmangni pengesat në mënyrë fleksibile.
  Një ndihmës i mirë për të pastruar pluhurin ose mbeturinat e tjera të vogla nën tavolinë.
  Një dhuratë e bukur për miqtë tuaj të bukur apo nënën tuaj.

  26.0060.00
 • Mrekullia dhëmbëve

  Përshkrim:
  Heq njollat ​​e pirjes së duhanit, kafes, çajit dhe pijeve. Zbardhjen e dhëmbëve me përdorim të përditshëm. Zbardhini plotësisht dhëmbët tuaj dhe në mënyrë natyrale. Sidomos për njerëzit me dhëmbë të zinj dhe dhëmbë të verdhë të shkaktuar nga pirja e duhanit, pirja e çajit, kafja dhe vera. Largimi i tartarit dhe aroma e veçantë, duke lënë gojën të pastër dhe të freskët. Mbani gingiven tuaj më të shëndetshëm. Përdorimi afatgjatë i këtij produkti do të ndihmojë në largimin e problemeve periodontale. Parandalojnë që njollat ​​e dhëmbëve të formohen përsëri dhe të mbajnë efektin zbardhues për një kohë të gjatë.

  Përmban:
  – Përbërësin zbardhues
  – Përqindja e peroksidit të karbamidit <1%
  – Qymyr druri i aktivizuar
  – Silikoni ultra i butë,
  – Karbonat kalciumi,
  – DL-mente,
  – Stevioside,
  – Pesha: 60g

  Funksioni: Pastrimi i Dhëmbëve / Largimi i njollave

  10.0020.00

  Mrekullia dhëmbëve

  10.0020.00
 • Pajisje për pastrim me super fuqi dhe efikas

  Super i fuqishëm posedon ndryshim te nivelit të shpejtsis ujit.
  Ka aksesuar për pastrim të gjërave të ndryshme dhe efikas
  Posedon:
  1x Shishe
  1x Furqë
  1x Ndryshim i tensionit të shpejt
  1x Ndryshim i tensionit të ngadalt
  1x Adapter

  25.0050.00

Menuja Kryesore