• JBK-8865 Karaoke

  • TF slot
  • USB Port
  • FM Radio
  • Wireless connectivity
  • Aux-in Port
  32.0045.00

  JBK-8865 Karaoke

  32.0045.00
 • P-88 Karaoke [NEW]

  • folësit me zë të lartë!
  • Lidhje wireless Bluetooth, të tilla si tableta, fletore dhe telefona celularë me versionin Bluetooth.
  • LED ngjyra alternuar elegancë për të përdorur.
  • Mbështetje FM / Micro / SD / CARD / UXD / AUX
  • Mbështet lidhjen me kabllo të mikrofonit.
  • Bluetooth deri në 10 metra (pa pengesa)
  • Dorezë me dorë. Shoferi i altoparlantit 5W
  • Çelësat e funksioneve mund të shtypen. Shiko Profilin
  • Bateri litium 1800 mAh
  32.0042.00

  P-88 Karaoke [NEW]

  32.0042.00
 • Otetils Karaoke

  • Bluetooth Playing dhe Hands-free thirrje
  • Me FM radio
  • Mbështetni kartën U disk / TF, luani skedarin MP3 / WMA.
  • Li-bateria e integruar rechargeable
  • AUX-in
  • Katër ngjyrat e panelit: Red / Blue / Black / Grey
  • Dritë drite Colorful
  • Funksion Micphone, ju mund të luani karaoke
  35.0080.00

  Otetils Karaoke

  35.0080.00
 • Mini Karaoke [NEW]

  Karakteristikat teknike:
  1pc. Mikrofoni i përfshirë
  ⇒ Foleja USB
  ⇒ kartë SD
  ⇒ Ekrani digjital
  ⇒ Radio digjitale: 87.5 – 108MHZ – skanimi dhe memorizimi
  ⇒ Baterinë e integruar
  ⇒ Hyrja e sinjalit nga MP3, GSM ose më shumë. strukturë
  ⇒ Mikrofoni me funksionin karaoke
  ⇒ Lehtë për të mbajtur dorezën
  ⇒ Bluetooth

   

  105.00110.00

  Mini Karaoke [NEW]

  105.00110.00
 • ROJEM Karaoke

  • Madhesia:
  • Gjerësia – 26 cm
  • Gjatësia – 43 cm
  • Thellësia – 23 cm
  • ekran
  • Butoni i ndezjes së ndezjes / fikjes
  • Treguesi i ngarkimit të baterisë
  • Dritë e folësit LED (aktive)
  • Doreza teleskopike për lëvizje
  • Montoni për montim në një trekëmbësh
  • castors
  • Rregulloni volumin e mikrofonit / reverb, volumin e muzikës.
  • Aftësia për të lidhur një bateri shtesë 12V
  155.00200.00

  ROJEM Karaoke

  155.00200.00
 • Rjonised Karaoke

  • * Madhësia 61 (h) x35 (b) x34cm (d) – kur doreza nxirret lart, lartësia është 83 cm
  • * Pesha 12.8kg
  • * Hyrja e dollarit për ngarkimin e telefonit ose tabletës
  • * Ekrani LCD për përzgjedhjen e Modalitetit
  • * Built-in bateri e ringarkueshme 12V Lithium
  • * Optil 4-8 orë rishikim në një pagesë të plotë
  • * Radio FM (antenë për t’u tërhequr)
  • * Antenë MIC (antenë për t’u tërhequr)
  • * Kontroll i volumit
  • * Kontroll Bass
  • * Kontroll i trefishtë
  • * Vëllimi i MIC kontrollon të dyja anët dhe prapa
  • * 4 x hyrje MIC
  • * Hyrja Guitac
  • * Sasia e Guitar
  • * AUX hyrje
   Për me shumë shiko më posht te faqes
  155.00230.00

  Rjonised Karaoke

  155.00230.00
 • Aoyue Karaoke

  • * Madhësia 61 (h) x35 (b) x34cm (d) – kur doreza nxirret lart, lartësia është 83 cm
  • * Pesha 12.8kg
  • * Hyrja e dollarit për ngarkimin e telefonit ose tabletës
  • * Ekrani LCD për përzgjedhjen e Modalitetit
  • * Built-in bateri e ringarkueshme 12V Lithium
  • * Optil 4-8 orë rishikim në një pagesë të plotë
  • * Radio FM (antenë për t’u tërhequr)
  • * Antenë MIC (antenë për t’u tërhequr)
  • * Kontroll i volumit
  • * Kontroll Bass
  • * Kontroll i trefishtë
  225.00290.00

  Aoyue Karaoke

  225.00290.00
 • Ibiza Vol Karaoke

  • 1 x telekomandë
  • 1 x mikrofon me valë
  • 1 x Mikrofoni i Wired
  • 1 x kablloja e mikrofonit
  • 1 x bateri 9V për mikrofonin
  • 1 x kabllo të energjisë
  • 1 x përshtatës i rrymës
  • Përmasat: 14,56 x 20,7 x 14,1 inç (P x H x D) (37 x 52,5 x 36 cm)
  • Pesha: përafërsisht 19,8 kilogramë (9 kg)
  255.00300.00

  Ibiza Vol Karaoke

  255.00300.00
 • [NEW] Super Karaoke

  Lexuesin USB, lexuesin e kartës mikro SD dhe lidhësen e folesë.
  100% wireless dhe portative, gjithashtu me kabllo (klip), bateri e brendshme e ringarkueshme.
  Radio e brendshme digjitale FM.
  Stereo Bluetooth qëndron Gjuha, cilësi të shkëlqyera të shëndoshë

  45.0079.00

  [NEW] Super Karaoke

  45.0079.00

Menuja Kryesore