• Kenwood – Mini dëgjues dy ansore

  Mund të vihet në anën e djathtë dhe majtë dhe eshte i rehatshem.
  Bërthama e veshit përshtatet lehtësisht në vesh, e cila mban bisedat tuaja private
  Personeli përkatës: policia, ushtria, mashtruesi dhe biznesmeni.
  Faqet e ngjashme: klube nate, bare, paintball, siguri, restorante, hotele, aeroporte, kazino, fabrika prodhimi, konventa, koncerte, magazina dhe ambjente te zhurmshme
  Diametri standard me dy pincë: Koka 3,5mm (pin i lartë). Mikrofoni 2.5mm stereo (pin fund)

  Për pershtatjet me radio lidhjet lexo më posht tek Përshkrimi !

  12.0020.00
 • 400W Mini ngrohës

  • Harxhon Vetem 5 Cent ne orë!!!
  • Element i ngrohjes: tela ngrohje
  • Instalimi: qëndrim i vetëm, lloji portativ, lloji i montuar në mur
  • Aplikimi: 11-20 ㎡
  • Përdorimi: banjo, dhomë gjumi, dhomë gjumi
  • Certifikimi: CE
  • Modeli: HH-123
  • Lloji i ngrohësit elektrik: ngrohës tifoz
  • Pesha neto: 480g
  • Madhësia: 16.5 x 14.5 x 8.5cm / 6.5 “x 5.71” x 3.35 “
  • Sipërfaqja: <20 m2
  • Fuqia: <800w
  25.0050.00

  400W Mini ngrohës

  25.0050.00

Menuja Kryesore