• Blender me USB 380ml

  Blender portable me USB është bërë nga materiali PP & ABS i cilësisë ushqimore, pa BPA, jo toksik dhe eko-miqësor, ju mund të shijoni mbajtjen e freskët të lëndëve ushqyese.
  Ky blender nuk është vetëm për përzierjen e llojeve të frutave dhe perimeve, por edhe ushqime të tjera për fëmijë. Mund ta merni me vete kudo për udhëtime, kampe, peshkim etj në natyrë.
  Blenderin arrin të punoj 4-5 orë pa ndërprer super i fuqishëm arrin të thej akullin pa ndonjë problem !

  • Materiali i briskës: 304 Stainless Steel
  • Posedon 4 Briskë
  • Lloji i baterisë: Litium ion
  • Kapacitet:380ml
  • Pesha: 460g
  • Kapaciteti i baterisë: 2000mAh 3.7V

  Ajo mund të karikohet kudo që mund të ket mubshje me USB kabllo që vjen ne pako me blenderin !

  18.0028.00

  Blender me USB 380ml

  18.0028.00

Menuja Kryesore