• Masazher elektrik, multifunkcional masazhimi në të njëjtën kohë për belin,cafën,shpinën

  • Përshkrimi:
  • Produkti mund të masazhojë shpinën, qafën, belin, etj.
  • Mund të zvogëlojë lodhjen, tensionin e muskujve, presionin dhe t’ju japë energji shpejt.
  • karakteristika:
  • 1. Ky produkt përvetëson një tension të kontrolluar të mikrokompjuterit 12V të sigurt. Shumë e sigurt për t’u përdorur.
  • 2. Me 8 mënyra masazhesh, ju mund të zgjidhni mënyra të ndryshme masazhesh në pjesë të ndryshme.
  • 3. Produkti ka pesë motorë vibrimi dhe vendosje dridhjeje me 3 shpejtësi. Ju mund të rregulloni vëllimin e masazhit.
  • 4. Për ta përdorur më mirë këtë produkt, sistemi automatik i kohës. Produkti automatikisht do të mbyllet.
  • 5. Pamje e këndshme, e përshtatshme për një gamë të gjerë njerëzish.
  • 6. Mund të uleni ose të shtriheni, shumë të rehatshëm për t’u përdorur. specifikim:
  • Lloji i temës:
  • Materiali jastëk Massager: Poliester kanavacë + sfungjer
  • Dalja e energjisë: Porta USB
  • voltazhi i hyrjes: AC 100-240V
  • Tensioni: DC 12V
  • Fuqia: 12W
  • Frekuenca: 50-60Hz
  • Madhësia: përafërsisht. 111 * 50cm / 43.7 * 19.7 inç
  • Pesha: përafërsisht. 858g
  • Duke përdorur metodën:
  • 1. Pas ndezjes, shtypni tastin Power (On / Off) për të filluar operacionin.
  • 2. Shtypni “Funksioni”, zgjidhni 1-8 lloje masazhi, ju mund të ciklit të kaloni.
  • 3. Shtypni “Timer”, zgjidhni 15 minuta ose 30 minuta dhe automatikisht do të fiket.
  • 4. Shtypni “Intensiteti”, vëllimi i tretë i masazhit mund të rregullohet.
  • 5. Shtypni “Nxehtësia”, drita e treguesit të ngrohjes është e ndezur, ngroheni shpejt.
  • paketë Ai përfshin:
  • 1 * Jastëk masazhi
 • 7 në 1 Masazher pa kabllo

  -Ndihmon qetësimin e grupeve të muskujve më të mëdhenj (si këmbët dhe prapa) ose lehtësimin e zonave të synuara

  -Përfshin 7 nyje masazhesh të ndërrueshme

  -Çdo nyje është dizajn për të simuluar teknikat e terapisë së masazhit

  35.0045.00

  7 në 1 Masazher pa kabllo

  35.0045.00
 • Vibroaction – Masazher elektrik super efikas

  Dizajn ergonomik
  E madhe për të mbërthyer pjesët specifike të trupit
  Posedon 5 nivele të ndryshme të intensitetit, si dhe një mënyrë automatike !
  Mban lëkurën tuaj të fortë dhe elastike
  Prodhimi: 12V, 1A
  Madhësia: 37 x 17 x 11 cm

  20.0050.00

Menuja Kryesore