• Kamer CCTV Vizioni i natës 1080p WiFi

  • Kujtesa: Hapësira ruajtëse / Mikro SD / TF (maks. 64G) Audio: Mikrofoni dhe altoparlantët e integruar për udhëzim të menjëhershëm të zhurmës Mbështetni transmetimin audio në të dy drejtime në kohë reale, standardin e kompresimit të audios ADPCM, rrymën e rregullueshme Minimum2 (F2.0, VGC) në), Funksioni i alarmit IR O.Luxwith: Mbështetni alarmin zanor, shtypni imazhin distancën IR: Ndezja automatike e IR-CUT, 5-10 metra (në varësi të mjedisit)
  • Sistemi i mbështetjes: IOS, Rrjeti Android: Transmetimi wireless WIFI (mbështet protokollin pa tel IEEE802.11b / g / n) Pa tel: Konfigurimi i lidhjes inteligjente akustike (konfigurimi i shpejtë WIFI) Mbështetni mënyrën e routerit 2.4G. (Ende nuk mbështet 5Ghz) Zgjidhni më të mirën në varësi të situatës tuaj.

  33.0050.00
 • SET 4 Sistemi i kamerave të sigurisë 1080P me Wifi 1TB Hard Disk

  • Sistemi i kamerave pa tela me siguri 8 Channel HD (Kamera 8CH 1080P NVR + 4PCS 960P) për Vila, Shtëpi, Zyrë, Dyqan, Magazinë ose diku tjetër (Shtëpi / Perjashta). Hard Drive 1TB Para-instaluar. Ju lutemi vini re se kjo NUK është kamera e mundësuar nga bateria. Sistemi i kamerave pa tel nuk do të thotë që mund ta përdorni pa asnjë kabllo. Furnizimi me energji elektrike është ende i nevojshëm për të ndezur kamerat dhe NVR (Smonet nuk merr ngarkimin e instalimit). Mundësuar nga Stable Power nga dyqanet afër, 24×7 orë Mbikëqyrje Live.
  • Sistemi i sigurimit pa tel video është i thjeshtë për tu konfiguruar dhe instaluar DIY pa ndonjë kabllo video. Plug and Play True. Lidhni NVR dhe kamerat me furnizimin me energji elektrike. Lidhni miun me NVR. Lidhni monitorin e PC / TV me NVR me një kabllo VGA / HDMI. Lidhni Portin LAN Router me Portin NVR WAN me Kabllo Rrjeti të Siguruar. Video do të shfaqet. Sistemi ndërton një Mbulim më të Fuqishëm të Sinjalit wireless dhe e bën lidhjen të shpejtë dhe të thjeshtë. Duke punuar pa e shqetësuar Shpejtësinë tuaj të rregullt në internet.
  146.00200.00
 • Kamerë për veturë

  Kamerë veturash që shërben për gjdo cep të veturës. Kohërat e fundit shfrytëzohet në shumë shtete për arsye dëshmie në rastet e shumta që ndodhin në jetë, qoftë për nevoja personale apo edhe në ndihmë të tjerëve për shkaqe drejtsie.
  Karakteristikat:
  1080FHD 1920×1080 @ 30fps / 720P 1280×720 @ 30fps
  Lëvizja e zbulimit,
  G-Sensor,
  Cikli i Regjistrimit,
  HDMMI
  USB,
  ngarkuesin e makinave,
  mbajtësin e makinës,
  doracakun e përdorimit.
  Kamera: 12.0MP Front: 170 ° Rear: lente me kënd të gjerë 120 °
  Vizioni i natës: Mbështet vizionin e natës
  Ekrani: TFT LCD me ekran 4.3 ”

  27.0060.00

  Kamerë për veturë

  27.0060.00
 • Kamerë VR 360 shkallë

  VR Kamerë 360 Shkallë Panoramica IP Kamera 1.3mp WIFI IP IP Smart Kamera HD Wide Angle

  Rezolucioni: 1.3mp / 2mp / 3mp
  Lente: lente me fisheye 360 shkallë, f = 1.44mm, F = 2.0
  Sensor: 1 / 2.8? Progresiv Scan CMOS
  Ndjeshmëria: 0.2Lux F2.0 (ngjyrë) /0.02Lux F2.0 (E bardhë dhe e zezë)
  Switch Day & Night: Filtri i dyfishtë me infra të kuqe ndizet automatikisht
  Kuadri i kuadrit: 25fps
  Kodi Audio: ACC / G.711, mbështesin zërin dyanësh
  Lokal Storage: 1 TF (Micro SD) ndërfaqe ruajtje, deri në 128G (nuk përfshihen)
  Kushtet e punës: -10? ~ 50? Pasiguri 10% ~ 95% pa kondensim
  Kushtet e magazinimit: -40? ~ 75? Pasiguri 10% ~ 95% pa kondensim
  Frekuenca: 2.4GHz ~ 2.4835GHz
  Apertura: Fikse
  IR LED: 3 * 0.3W
  Reset: Një rivendosje kyçe
  Ndërfaqja e energjisë: Mikro USB
  Kodi i videos: H.264 Rryma e dyfishtë
  Standard WIFI: IEEE802.11b / g / n

  30.0065.00

  Kamerë VR 360 shkallë

  30.0065.00
 • Full HD 1080 piksel Kamer me rreze infra të kuqe

  Full HD 1080p Kamer me G-Senzor, rreze infra të kuqe për natë, Kualitet i lart, detekton lëvizjet. 170 shkallë.

  22.0052.00

Menuja Kryesore