• Prerësi shumëfunksional i vetullave, heqja e qimeve pa dhimbje

  • karakteristika:
  • Dizajn me shumë kokë, mini dhe i lëvizshëm.
  • I përshtatshëm për të gjithë trupin, i përshtatshëm për rruajtjen e këmbës / këmbëve / zonave të bikinit.
  • Lehtë për t’u pastruar, i lehtë për t’u përdorur, i lëvizshëm në shtëpi ose në lëvizje.
  • Grip i papërshkueshëm nga uji për përdorim të lagësht ose të thatë.
  • Rrokullisni lart – skajet e sakta për ta bërë stilin tuaj më të lehtë se kurrë më parë.
  • Rruajeni atë – Makinë e rruajtjes së shpejtë për rruajtjen e flokëve të gjatë, por jo shumë të shtrënguar për ta bërë lëkurën tuaj të ndjehet rehat.
  • specifikimet:
  • Gjinia: grua
  • Ngjyra: rozë, e bardhë, ari rozë
  • Materiali: plastike
  • Madhësia e produktit: 130 * 15 * 15mm
  • Fuqia e baterisë 1 x AA (nuk përfshihet)
  • Përmbajtja e paketës: 1 copë rroje femre
  15.0030.00

Menuja Kryesore