• 9 in1 Mbajtës të stërvitjes Trajnim për fitnes

  • Kjo tabelë ngritëse është një sistem trainimi inovativ, i koduar me ngjyra, që forcon dhe formëson tërë pjesën e sipërme të trupit tuaj (gjoksin, shpatullat, shpinën dhe krahët) ndërkohë që angazhon tërë bërthamën.
  • Ky program sfidues i forcës dhe kondicionimit prej 10 javësh kombinon shtytjet me kardio-kalori intensive, plieometrikë dhe ushtrime themelore për një stërvitje të plotë të trupit.
  • Në vetëm 30 minuta në ditë, ju do të zhvilloni muskuj, do të ndërtoni forcë në pjesën e sipërme dhe të poshtme të trupit, do të digjni kalori dhe do të humbni peshë. 

  • Duke kombinuar vrima të ndryshme në të dy anët, mund të formohen metoda të shumta trajnimi. – Bllokim i dyfishtë: Duke përdorur bashkuesit Snap-Fit dhe aksesorët e rëndë, dorezat janë të lidhura fort me Bordin Push-up për një trajnim të qëndrueshëm dhe të sigurt. Përdorni: Ushtroni muskujt e shpinës dhe barkut.

  17.0037.00
 • Vegël për ushtrim

  Merrni rezultate të mahnitshme në shtëpi. Lëvizja unike dinamike e rezistencës formon dhe forcon tonet e muskulaturës. Djeg kalori ndërkohë që punoni tricepsin tuaj, bicepsin, shpatullat, gjoksin, shpinën dhe më shumë… Perfekte për të gjitha nivelet e palestrës dhe grupmoshat. Rezultatet e menjëhershme pa asnjë tendosje të përbashkët!

  Karakteristikat
  Emri i produktit: Wonder Arms
  Ngjyra: E bardhë
  Materiali: ABS + RUBBER
  Paketimi: kuti me ngjyra
  Madhësia: 26 * 22 * 10cm
  Pesha: 0.68kg
  Madhësia e kartonit: 64 * 45 * 54CM

  12.0022.00

  Vegël për ushtrim

  12.0022.00
 • ABS Rollers Revoflex pajisja për ushtrim

  SHUMFUNKSIONAL – Konsiderohet si një nga pajisjet më të mira të ushtrimit në shtëpi. Rrota AB Roller me shirita elastikë për stërvitjen në krah, forconi barkun tuaj të sipërm, të mesëm, të poshtëm dhe të zhdrejtë. Deri në 40 lloje të veprimit të fitnesit, ideale për trajnime kardio, yoga, abs, qëndrueshmëri, këmbë, duarve, vitheve.
  PERDORIM I REHATSHEM – Bordi gjunjëzues EVA, ergonomik, me përmasa të mëdha dhe kundër rrëshqitjes. Rrota fleksibël me mbulesë të butë sfungjeri dhe rafte dore, të rehatshme për t’u përdorur, ju japin qëndrueshmëri të shkëlqyeshme për një stërvitje të shkëlqyeshme të barkut.
  E LEHT PER TRANSPORT – litar elastik me tërheqje të lartë latex, i rregullueshëm dhe i fortë me jetë të gjatë shërbimi. Peshë e lehtë, lehtësisht e palosshme për ruajtje dhe transport të përshtatshëm, të përshtatshme për zyra dhe shtëpi, nuk do të ju mungojnë kurrë ushtrimet.
  MATERIALE – Rrotat tona të rrotullave AB janë bërë nga ABS + PP + EVA që mbështet forcimin e përsëritur të forcës së lartë, është pajisjet më të mira të ushtrimit në shtëpi, është më e qëndrueshme se materiali i mëparshëm në treg!
  ZGJEDHJE E PERFEKTUAR – Trajnoni me AB Roller në vetëm 10 minuta në ditë dhe do të arrini rezultate të jashtëzakonshme! përdorimi i tensionit Double Wheel është mënyra më e mirë për të ruajtur trupin tuaj të përsosur, formon trupin tuaj shpejt dhe lehtë pa përpjekje.

  14.9930.00

Menuja Kryesore