• ZIP-UP , Çorapa për kompresim , super mbështesin gjunjët e juaja

  • Zip- up çorape të gjata për kompresim.
  • zip-up mbështesin gjurin Lehtë për t’u përdorur, zbutur dhe rigjallëruar këmbën tuaj, rikthejeni jetën në hapin tuaj!
  • Dizajn që i përshtatet çdo madhësie të këmbës Krijuar nga najloni i lehtë dhe struktura e thurur 3D e kombinuar me material elastik, prekje të butë dhe veshje të rehatshme gjatë gjithë ditës
  • Një kombinim që ju lejon të vishni çdo lloj këpucësh
  • Me thembër të përforcuar, i dizajnuar për qëndrueshmëri të gjatë Universale, e bërë për burra dhe gra
  • Dizajni i rehatshëm, ideal për udhëtime të gjata, ndihmon në uljen e ënjtjes Ndihmojnë me venat me variçe.
  • Projektuar për të rritur qarkullimin e gjakut dhe për të zvogëluar ënjtjen në këmbë
  • E shpejtë për tu veshur dhe e rehatshme për t’u kryer Nuk është e dukshme nën veshje
  • Bllokimi i patentës, shumë i rregullueshëm
  • E përkryer për udhëtime, sporte, punë ose shtëpi
  • Me gishta të hapur
  • Materiali: 77% najlon, 23% Spandex

   

Menuja Kryesore