• Doreza silikoni anti bakterial rezistent ndaj nxehtësisë

  [SILIKON USHQIMI]: E bërë nga 100% silikon i shkallës së ushqimit, jo alergjik ndaj lateksit, i përdorur për të pastruar perimet dhe frutat
  [PERDORIM I THJESHT DHE I PASTERT]: Madhësia e produktit: 13,6 x 6.3inch.Use përdorni furçë silikoni për të zëvendësuar furçën tuaj të stilit të vjetër për përmirësimin e higjenës së kuzhinës. Super e lehtë për të pastruar furçën, thjesht shpëlajeni me ujë ose vendoseni në makinë larëse enësh, do të freskojë përsëri
  [BENI PUNEN ME TE LEHT DHE TE SIGURUA]: Mbroni gruan / burrin / fëmijët / prindërit nga pastrimi i dëmit. pastruesit e gjellës. Pastruesit janë bërë nga silikoni i shkallës së ushqimit, i cili është natyrisht pasi nuk është poroz, siç janë sfungjerët e rregullt dhe leckat. Me këta pastrues të pjatave silikoni, nuk ka më sfungjerë të qelbur! JU LUTEM SHENIM: NUK THIT UJIN!
  [Përdorimi i shumëfishtë]: Kjo Doreza Magjike mund të përdoret për kuzhinë, larje enësh, pastrim të frutave dhe perimeve, pastrimin e banjës, pastrimin e dhomës së shtratit, heqjen e pluhurit të veshjet, kujdesin për flokët e përkëdhelur të kafshës tuaj, larjen e makinës etj.
  [Rezistent ndaj nxehtësisë së lartë]: Ka rezistencë ndaj nxehtësisë deri në 160 gradë celsius, kështu që mund të pastrohet me ujë të valë ose furrë me mikrovalë (2min). Mund të përdoret gjithashtu për të lëvizur enët e nxehta ose për të hequr enët e furrës.

  9.9919.00

Menuja Kryesore