• 9 në 1 Slicer Dicer

  Set 9 në 1 Slicer Dicer multifunksional, mund të bëni forma të ndryshme te pemve dhe perimeve

  20.0040.00

  9 në 1 Slicer Dicer

  20.0040.00
 • Nicer Dicer Plus

  Prisni perimet tuaja brenda sekondave pa sherr dhe rrëmujë
  Set Nicer Dicer Plus multi-chopper ka gjithçka që ju nevojitet për prerjen, prerje te pjesëshme etj
  Thikë ultra të mprehta prej çeliku inox për shkurtime të sakta dhe të sigurta
  Pastrim i thjeshtë me funksionin e vetë-pastrimit nën ujë të rrjedhshëm ose në pjatalarëse
  Transporti i sigurt dhe ruajtja e ushqimit me kapak të freskët

  15.0025.00

  Nicer Dicer Plus

  15.0025.00

Menuja Kryesore